4N1K İlk Aşk dizisinin 13 Temmuz’da yayınlanacak 2. bölümü için büyük sabırsızlık!

by dizidetay


4N1K 2. bölüm 1. fragmanı yayınlandı!

Fox TV ekranlarında ilk bölümüyle geçtiğimiz gün ekrana gelen ve çok konuşulan 4N1K İlk Aşk dizisinin 2. bölümü 13 Temmuz Cuma akşamı saat 20.00’de ekrana gelecek.

İzleyicilerin sosyal medyada yer alan yorumlarına bakıldığı zaman dizinin çok beğenildiği gözlemleniyor.

Bir izleyici, “Diziye bayıldım, muhteşemdi. Bu dizi böyle giderse bence tutar. İkinci bölümü sabırsızlıkla bekliyorum” yorumunda bulundu. Buna benzer çok sayıda yorum da dikkat çekti.

Başrollerinde Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Sina Özer, Cihan Şimşek ve Burak Yörük’ün yer aldığı dizinin, 2. bölüm 1. fragmanı yayınlandı:

GENEL BİLGİLER

Yaprak, çocukluktan beri kızlar dünyasından uzak, yanı başındaki dört adamdan oluşan rengarenk bir dünya kurmuştur kendine. Bir gün bu dünya, gizemli bir biçimde hayatına giren Barış’ın oyunlarıyla değişir. Bu değişim, onu kendisine ve kızlar dünyasına doğru bir keşfe çıkarır. Artık bir seçim yapmak zorundadır; ya bir ‘masal prensi’ni ya da ‘gamzeli kahraman’ı seçecektir…

4N1K İLK AŞK BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Aşktan, okuldan, ailelerinden yana tam manasıyla bela mıknatısı olan; her zorluğu birbirlerine tutunarak aşan bu beş gencin; çocukken verdikleri o söz, her arıza durumda yineledikleri o cümle, hikayemizi en iyi şekilde özetlemektedir aslında: BİRİMİZ KIZIMIZ, KIZIMIZ HEPİMİZ İÇİN!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap