Ali Ersan Duru’dan dizi sektörüyle ilgili çarpıcı itiraf!

by dizidetay


19 Eylül 1984 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Ali Ersan Duru, şu ana kadar 12 yapımda yer alan başarılı bir isim.

Star TV ekranlarında izleyicilerle buluşan Kalbimin Sultanı dizisinde II. Mahmut’a hayat veren Duru, dizi sektörünün içine düştüğü durum hakkındaki sözleriyle dikkat çekti.

Milliyet gazetesine konuşan oyuncu, “Açık konuşmak gerekirse sektör, şu anki gidişatıyla pek iç açıcı görünmüyor” ifadelerini kullandı.

Kalbimin Sultanı dizisinin iyi gitmesini ve dizi tarihine de adını yazdırmasını dileyen oyuncu, reytinglerin düşük gelmesi nedeniyle yakında gelebilecek bir erken final ile büyük hayal kırıklığı yaşayabilir.

Dizi sektöründe yıllardır her sezon birçok proje yapılır. Ancak sadece bazıları başarılı olur ve yoluna devam eder. Diğer yapımlar ise dizi çöplüğüne atılır.

Ali Ersan Duru, “Yıllardır bir şekilde devam ediyor ve ne olursa olsun her sene mutlaka birkaç başarılı proje çıkıyor” diyerek sektörün ağır aksak ilerlediğini ve sorunların da çözülmediğine vurgu yapmakta.

2011 yılında ekrana gelen Başrolde Aşk dizisinde Emre karakteri ile ekran kariyerine başlayan Duru, daha sonra Hayat Devam Ediyor dizisinde Berat Altındağ olarak izleyicilerin karşısına geçmişti.

Çanakkale 1915 filminde yer alan, Bugünün Saraylısı dizisinde 2 sezon Fatih Soysal olarak ekrana gelen Duru, Romantik Komedi 2 filminde de Mustafa olarak sinemada yer almıştı.

Yağmurdan Kaçerken, Gönüş İşleri, Aşk Zamanı, Şahane Damat ve son olarak da Kalbimin Sultanı, oyuncunun rol aldığı diğer yapımlar olarak sıralanıyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap