Alina Boz’u ilk kez başrol oynayacağı Elimi Bırakma dizisinde büyük sınav bekliyor!

by dizidetay


Televizyon Gazetesi Analiz

Paramparça dizisinde çıkış yapan Alina Boz, ilk kez bir dizide başrolde yer alacak.

TRT 1 ekranlarında Temmuz ayında izleyici ile buluşması beklenen Elimi Bırakma dizisi, Alina için büyük bir sınav niteliğinde.

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Sinan karakteriyle büyük çıkış yapan Alp Navruz’un yanında Alina Boz’un performansı merakla beklenmekte.

İkilinin iyi bir uyum sağlayıp, sağlayamayacağı da ilgi gösterilen bir başka detay…

İlk başrol heyecanını yaşayan Alina Boz’un işi Paramparça dizisindeki kadar kolay olmayacak.

Zira artık tüm gözler onun üzerinde ve bu önüne çıkan en iyi şanslardan birisi…

Rolü için ciddi bir hazırlık süreci geçiren Boz, kimi izleyiciler tarafından ön yargılı şekilde sosyal medyada yıpratılmakta. Bunun sebebi de Boz’un Alp Navruz’a yakışmadığı eleştirisi…

Bu eleştiriler diziyle birlikte sona mı erecek yoksa daha mı artacak bekleyip göreceğiz.

Çekimlerine geçtiğimiz günlerde başlanan dizide Azra adında genç bir kadını canlandıran Boz, karakterin kendisini çok etkilediğini söyledi:

“Senaryoyu ilk okuduğumda çok etkilendim. Azra zor bir karakter ama onu o kadar sevdim ki, kağıt üzerinde okurken bile yeri geldi onun için üzüldüm, yeri geldi sevindim. Oynarken de bana çok şey katacağından eminim. Rolüme kendim hazırlanmaya başlamıştım, bir süre sonra Bahar Kerimoğlu’yla birlikte çalışmaya başladım. Her sahneyi, her detayı ince ince işliyoruz.”

Dizi, tüm sahip olduklarını bir gecede kaybeden Azra ile onunla aynı kaderi paylaşan Cenk’in ilişkisini ekrana taşıyacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap