Arka Sokaklar dizisi 33 sayısı ile Türk televizyon tarihine adını yazdırdı!

by dizidetay


Kanal D’nin fenomen dizisi “Arka Sokaklar” tam tamına 12 sezondur ekranda olan bir yapım…

12. sezonunu 22 Haziran Cuma akşamı ekrana gelecek 485. bölümüyle tamamlayacak olan Arka Sokaklar, yaz arası vererek izleyicilerine bir süreliğine veda edecek.

Kanal D’nin gelecek sezon ekrana getirmeye karar verdiği iki diziden birisi Arka Sokaklar, diğeri ise Çocuklar Duymasın…

13. sezonuyla kırılması güç bir rekora koşan Arka Sokaklar dizisi, 2017-2018 sezonunda çok büyük bir başarıya daha imzasını attı.

2017-2018 sezonunda 36 haftanın 33’ünde tüm kişiler kategorisinde birinci olan dizi, Türk televizyon tarihine adını yazdırdı.

YapımcıErler Film Türker İnanoğlu’nun hazırladığı, Orhan Oğuz’un yönettiği “Arka Sokaklar” rekordan rekora koşmaya devam ediyor. Hemen her cuma güçlü rakiplerini geride bırakıp “en çok izlenen programlar” listesinde zirveye yerleşen dizi, 2017-2018 sezonunda da iddiasını korudu.

36 HAFTANIN 33’ÜNDE BİRİNCİ OLDU

“Arka Sokaklar” yayınlandığı 36 haftanın 33’ünde total izleyici bölümünde birinci olarak başarısını tescilledi.

ARKA SOKAKLAR TÜM BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Senaryosunu Yurdakul kardeşlerin yazdığı, geçen yıllara rağmen her hafta milyonları ekrana kilitlemeye devam eden dizi, yayınlandığı süre içinde “İstanbullu Gelin”, “Aşk ve Mavi”, “Payitaht Abdülhamid” dizileri ile yarışma programı “Survivor”ı geride bıraktı.

İlk bölümü 31 Temmuz 2006’da yine Kanal D’de ekrana gelen, bugüne kadar toplam 485 bölüm yayınlanan dizi, yeni sezonda da devam edecek.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap