Arka Sokaklar dizisinde büyük suikast!

by dizidetay


Arka Sokaklar 610. bölüm fragmanı yayında! Rıza Baba, evinden çıktıktan sonra suikasta uğruyor! Türk televizyon tarihinin 16 sezondur devam eden, en uzun soluklu fenomen dizisi “Arka Sokaklar” da Zafer Ergin’in canlandırdığı Rıza Baba karakterinin vurulması dizinin sevenlerini üzdü.

Günlerdir Arka Sokaklar ve Kanal D sosyal medya hesaplarından siyah bir zemin üzerinde Rıza Baba hastagı açılması Rıza Baba’ya ne oldu? sorusunu akıllara getirmişti. Komiser Mesut ile kavga ettikten sonra yaşanan bu gelişmelerden sonra Rıza Baba’yı kimin vurduğu sorusu sorulmaya başlandı. Tabii ki Mesut’un olma ihtimali pek de gerçekçi değil.

Dizinin ekrana gelen son fragmanında Rıza Komiser’in kimliği belirsiz birisi tarafından vurularak, kanlar içinde yere yığılması Rıza Baba ölüyor mu? Ona kim ateş etti? Gibi sorular Arka Sokaklar takipçileri arasında merak konusu oldu.

Arka Sokaklar dizisinin 14 Ocak Cuma günü saat 20.00’da yayınlanacak olan yeni bölümünden ilk fragman izleyicileri bir hayli heyecanlandırdı. Son haftalarda tüm kişiler kategorisinde birinciliği kaybeden dizinin yeniden bu başarıya ulaşma hedefi için senaryoda yapılan düzenlemeler dikkat çekiyor.

Kanal D’nin, yapımını Erler Film, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, yönetmenliğini Orhan Oğuz’un yaptığı, senaryosunu Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul’un kaleme aldığı sevilen dizi 14 Ocak Cuma yeni bölümüyle izleyici ile buluşacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap