Avlu dizisinin fenomeni artık Rüzgar! Ece Aksel’in dönüşümü çok şaşırtıyor!

by dizidetay


Televizyongazetesi/Analiz
Star TV’nin sevilen dizisi Avlu’nun ilginç karakterlerinden birisi sosyal medyanın gündeminden düşmüyor!

Demet Evgar, Ceren Moray ve Nursel Köse’nin başrolünde oynadıkları dizide, aslında hemen her karakter kendi içinde dikkat çeken özellikleriyle ön planda.

Azra, Kudret, Deniz, Dudu, Pehlivan’ın yanı sıra bir karakter daha var ki son dönemde sosyal medyada çok konuşuluyor.

Ece Aksel’in oynadığı Rüzgar karakterine hayranlık, dizinin sezon arasında bile devam ediyor. Rüzgar, diğer karakterlerden daha çok ön plana çıkmaya başladı sosyal medyada.

Saçlarının kesim şekli, tavırları ve kafasındaki dövmeyle fenomen olan Rüzgar’ı, Ece Aksel oynuyor.

Aksel, aslında tiyatro mezuna ve müzik konusunda da yetenekli bir isim.

Ancak dizilerde bu kadar popüler olmasını, Rüzgar karakteri sağladı.

Avlu dizisi için saçlarını farklı bir şekilde kestiren ve imaj yenileyen Ece Aksel’in uzun saçlı halini görenler ise onu tanımakta güçlük çekiyorlar artık.

Azra’nın en dişli elemanlarından olan Rüzgar’ın akıbeti ise merak konusu.

Avlu’nun sezon finalinde cezaevinde çıkan isyan sırasında Azra ve çetesi çok kötü bir tuzağa düşürülmüştü.

Hepsi, Kudret’in çetesi tarafından bıçak darbeleri aldı. Şimdi yeni sezonda hangisinin diziye devam edeceği büyük heyecanla bekleniyor.

Rüzgar karakteri dizide ölse bile artık Avlu’nun müdavimleri tarafından adeta fenomen bir karakter oldu bile çoktan.

Ece Aksel kimdir?

2005 senesinde Show Tv’de yayınlanmış olan Çapkın adlı dizide Fatma karakteri ile kariyerine başlayan oyuncu Aralık 1983, İstanbul doğumlu. 2007 yılında Zeliha’nın gözleri adlı Star Tv’de yayınlanmış olan dizide Ece karakterine hayat veren oyuncu, 2008 senesinde Kız Takımı adlı dizide de Halide karakteri ile adını duyurmuştur. Oyunculuk dışında oyuncu eğitmeni de olan Aksel, Kar Beyaz adlı sinema filminde eğitmen olarak görev yapmıştır.

Ghost in the pool adlı kısa filmde yer alan oyuncu, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Müzik alanında da yetenekli olan oyuncu Tarkan ve İskender Paydaş’la da beraber çalışmıştır. Farklı tarzıyla dikkatleri üzerine toplamayı başaran yetenekli oyuncu Avlu dizisi için de farklı bir tarzı ile izleyenleri şaşırttı.

AVLU DİZİSİ TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

Oynadığı diğer dizilerdeki imajına karşın, Avlu’daki halini görenler tanıyamıyor!  Ece Aksel, aynı zamanda dövüş sporlarıyla da oldukça ilgili bir isim.

Bakın bir izleyici sosyal medyadan yaptığı bir paylaşımla Aksel’in geçirdiği değişimi fotoğraflarla nasıl ortaya koymuş:

İşte sosyal medyada Rüzgar karakteriyle ilgili paylaşımlar:

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap