Avlu’nun Cezaevi Müdiresi Melis’in bu görüntüleri olay olur! Başka birine gerek yokmuş!

by dizidetay


Televizyongazetesi/Analiz
Star TV’nin sevilen dizisi Avlu, dehşet bir görüntüyle sezon finali yapmıştı.

Dizide, Deniz’in kızı Ecem’i öldürttüğünü öğrendiği Kudret’i bıçaklayarak öldürdüğü anlar, sezon finaline damgasını vurdu.

Avlu’nun Cezaevi Müdiresi olan Deniz Barut’un oynadığı Melis Ersoy’un görevden alındığı son bölümden sonra, yeni sezonda yerine kimin geleceği merak konusu olmuştu.

Limon Film’in yapımcılığını üstlendiği dizide, Hülya Avşar’a yeni psikopat Cezaevi Müdiresi olması için teklif gittiği bir süre önce gündeme geldi.

Dizinin izleyenlerinden bir kısmı, Hülya Avşar’ı istemediklerini belirtirken yerine Canan Ergüder ya da Vahide Perçin’i de önermeye başladılar.

Avşar’ın teklifi kabul edip etmediği henüz belli değil.

Ancak sosyal medyada konuyla ilgili yorumlar devam ediyor.

Eski Müdire Melis Ersoy’un gitmesini istemeyen izleyenler, yeniden dönmesini bekliyor.

Bir izleyicinin Poyraz Karayel Küresel Sermaye filminde oynayan Deniz Barut’un aksiyon sahnelerini paylaşması ise dikkat çekti.

Barut’un, Ali İl ile birlikte oynadığı sahnedeki halleri, aslında yeni bir psikopat Müdire aranmasına bir eleştiriyle birlikte paylaşıldı.

AVLU DİZİSİ TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

Dizinin başından beri bambaşka, uzlaşmacı bir profil çizen Melis Müdür’ün bu hale dönüşmesi tabii ki zor ancak Deniz Barut’un erkenden diziden gönderiliyor olması da biraz haksızlık gibi duruyor bu sahneleri görenler için.

Karadul adıyla Poyraz Karayel Küresel Sermaye dizisinde oynayan Deniz Barut’un bu sahnelerdeki performansı şaşkınlık yaratıyor.

Ege Üniversitesi Spor Akademisi Bölümü mezunu olan Barut’un, yakın dövüşte ne kadar usta olduğu da bu sahnelerle ortaya çıktı.

İşte o paylaşım:

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap