Avlu’ya bomba bir isim mi geliyor? Psikopat cezaevi müdiresini oynayacak kişi çok şaşırtacak!

by dizidetay


Yeni sezonda, Avlu dizisine psikopat bir cezaevi müdiresi karakteri de katılacak.

Limon Film’in Star TV için çektiği Avlu dizisi, ilk bölümünden itibaren seyircinin büyük beğenisini kazandı.

Ödüllü filmlere imza atan Yüksel Aksu’nun genel yönetmenliğinde çekilen dizi Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Çağdaş Onur Öztürk ve Kenan Ece gibi ünlü isimlerden oluşan güçlü kadrosuyla da tam not aldı.

11. haftasında sezon arasına giren dizinin Ağustos ayında yeni bölümlerinin çekimleri başlayacak. Avlu’ya yeni sezonda, hikâyeye damgasını vuracak psikopat bir cezaevi müdiresi karakteri de katılacak.

Bu rol için Limon Film’in patronu Hayri Aslan’ın aylar önce Star’da program yaparken Hülya Avşar’a teklif götürdüğü öğrenildi.

Aynı zamanda Limon Film’in senaryosu yazım aşamasında olan ve yaşanmış bir hikâyeyi konu alan sinema filmi için de görüştüğü öğrenilen Hülya Avşar’ın “Avlu”da rol alıp almayacağı merak konusu oldu.

Her yıl olduğu gibi bu yaz da Ayvalık’taki yazlığında ailesiyle tatil yapan Hülya Avşar, son olarak ‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’ dizisinde Safiye Sultan karakterine hayat vermiş ve kendi hayatını anlatan ‘Selfi’ filmini sinemada seyircilerle buluşturmuştu. (Medyatava-Birsen Altuntaş)

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap