Baba dizisinde planlar alt üst oldu, heyecanla bekleyenlere kötü haber!

by dizidetay


dizidetay.com / Detay – Show TV ekranında izleyicilerin sabırsızlıkla beklediği iki dizi bulunuyor. Bu yapımlardan birisi Oğlum, diğeri ise Baba isimli dizi… Her ikisi de Ay Yapım tarafından hazırlanan iki yeni projenin çekimlerine devam ediliyor.

Baba isimli dizinin fragmanı geçtiğimiz ay yayınlandı. Yani dizi hayranları 1 aydır bu diziden haberdar ve yeni gelişmeleri de merakla bekliyor. Dizinin Ocak ayının sonlarında izleyicilerle buluşması beklentisi vardı. Ancak bu beklenti artık geçerli değil…

Baba dizisinde geniş bir oyuncu kadrosu bir araya geldi. Çağrı Bayrak’ın yönetiminde çekimler devam ediyor. Ancak sette yaşanan koronavirüs vakaları nedeniyle planlar alt üst oldu. Dizinin çekim planları korona yüzünden aksadığı için başlama tarihi de gecikecek…

Baba dizisiyle izleyicilerin tanışması Şubat ayının ortasını bulabilir. Henüz yayın planı Show TV tarafından duyurulmadı. Tüm setlerde yaşanan aksaklıklar düşünüldüğü zaman Baba dizisinin çok yakın bir tarihte ekrana gelme ihtimali düşük.

Şubat ayında yayında olmayı hedefleyen dizi ekibinde iddialı oyuncular bir araya geldi. Oyuncuların canlandırdıkları karakterler de artık netleşti.

Emin – Haluk Bilginer,
Fazilet – Ayda Aksel,
Kadir – Tolga Sarıtaş,
Yaşar – Deniz Hamzaoğlu,
Münevver – Bihter Dinçel,
Şahika – Zeynep Tuğçe Bayat,
Büşra -ı Özge Yağız,
Kadircan – Oktay Çubuk,
İlhan – Hakan Kurtaş,
Servet – Taner Rumeli,
Cansu – Özge Özacar,
Sevil – Beril Pozam,
Vildan – Begüm Akkaya

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap