Beren Saat ile Kenan Doğulu hakkındaki boşanacakları iddiası doğru mu?

by dizidetay


Fransa’da yayınlanan Le Figaro gazetesine verdiği demeçte 2015 yılında bir televizyon yöneticisinin kendisini elle taciz ettiğini açıklayan Beren Saat, magazin gündemine yerleşmişti.

Röportajın yapılma sebebi ise Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinin dünya çapında birçok televizyonda yayınlanmakta olması ve geniş kitleleri etkileyen bir dizi olarak öne çıkmasıydı.

Saat hakkında önemli bir iddia ise Posta gazetesinde yer aldı.

Ünlü oyuncu Beren Saat ve yakışıklı popçu Kenan Doğulu’nun ayrılık kararı aldığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Beren Saat’in 5 gün evi terk ettiği ileri sürüldü.

4 yıl önce Los Angeles’ın kumsal kasabası Malibu’da evlenen ünlü çiftin ayrılık kararı aldığı iddia edildi.

Peki bu iddialar doğru muydu?

Beren Saat ile Kenan Doğulu boşanacak mı?

Posta Gazetesi’nin haberine göre, çiftin bir süredir sorun yaşadığı ve bu problemlerin üstesinden gelemedikleri ileri sürüldü. İddialara göre Beren Saat, 5 gün önce evi terk edip eşyalarını taşıdı.

İDDİALARI YALANLADI

Çifte çok yakın bir isim ayrılık iddialarını yalanlayarak “Kenan ve Beren üç gün önce Bebek Festivali’ne birlikte katıldı. Evliliklerinde hiç bir sorun yok. Mutlular” dedi.

DİLLERE DESTAN DÜĞÜNLE EVLENMİŞLERDİ

Yaklaşık 2.5 yıllık birlikteliğin ardından evlenme kararı alan Beren Saat ve Kenan Doğulu 30 Temmuz 2014 yılında dillere destan bir düğün ile hayatlarını birleştirmişti. Los Angeles Malibu sahilinde düğün yapan çift magazin gündeminden düşmemişti.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap