Darısı Başımıza dizisi iyi hoş da sanki önemli bir eksik var!

by dizidetay


Show TV’nin yeni yaz dizisi Darısı Başımıza ilk bölümüyle geçtiğimiz Çarşamba günü yayınlandı.

Elif Doğan ve Ozan Dolunay’ın başrollerinde oynadıkları dizi, ilk bölümüyle izleyicinin dikkatini çekmeyi başardı.

Yaz dizilerinin romantik komedi türüne farklı bir hava getiren Darısı Başımıza’nın hikayesi, genel olarak sevildi. İzleyenler de sosyal medyadan pek çok yorumla beğenilerini dile getiriyorlar.

Ozan ve Öykü’nün ilginç karşılaşmalarının ardından gelen aşk, başka bir aile geçmişini ve aile ilişkilerini de beraberinde getiriyor.

Dizinin oyuncu seçimi de çok başarılı bulunuyor. Özellikle de son olarak Meryem dizisinde izlediğimiz Açelya Topaloğlu, bu kez bambaşka bir karakterle izleyenlerin karşısına geçti.

Dizi genel itibariyle sevildi ancak eksik olan bazı yanları da vardı. Vatan Gazetesi’nden Oya Doğan, bakın bu eksikleri ve dizinin genel durumunu nasıl anlatıyor:

“Rüya karakterine bayıldım

Sonrası çorap söküğü gibi aktı. Öykü uçağı kaçırdı, geceyi Ozan’la geçirdi ve öpüştü. Ona ulaşamayan Cem ise ailesine onun İzmir’de olduğunu nasıl olduysa söylemiş. Rüya, Serkan, Zerrin ve Cem İzmir’de otelde Öykü’yü buldular. Cem onu aldatmadığını hiç inandırıcı olmayan bir şekilde Öykü’ye kanıtladı. Bu defa da Öykü onu aldatmış oldu. Kız isteme merasiminde Cem’in annesi Zerrin’in can düşmanı Canan, üvey ağabeyi ise Öykü’nün öpüştüğü Ozan çıktı. Açıkçası işin aile kısmı son derece eğlenceli. Özellikle Açelya Topaloğlu’nun canlandırdığı Rüya karakterine bayıldım. Televizyonda izlediği oyuncuya aşık olan ve gözü başkasını görmeyen Rüya’nın en büyük sınavı ise çocukluk arkadaşı Merter olacak. İşin ilginç yanı Merter aynı zamanda Cem’in kuzeni de çıktı. Merter’in kardeşine Serkan abayı yaktı. Yani anlayacağınız Zerrin ve ailesi Cem’in ailesine kalpten bağlandı.

DARISI BAŞIMIZA 1. BÖLÜM VE TÜM TANITIMLARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Hamuru sağlam bir iş

İlk bölümde dediğim aile tarafı iyi işlemesine rağmen romantik tarafında fazlasıyla sakinlik vardı. Özellikle Ozan karakteri çok enerjisizdi. Romantik ve komedi türleri yarı yarıya dağılmıştı. O nedenle iki taraftan da o istenilen tat çıkmamıştı. Romantik kısma biraz daha yüklenilmesi gerektiğini düşünüyorum. Çünkü romantik komedi türü Rüya karakterine kalırken, romantik kısmında Cem, Öykü ve Ozan eksik kaldı. İlerleyen bölümlerde Darısı Başımıza’nın daha da keyifli bir hal alacağına eminim, zira hamuru sağlam bir iş!”

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap