Darısı Başımıza dizisine çok yazık oldu! Finalde, Cem’i kötü bir sürpriz bekliyor!

by dizidetay


Show TV’nin iddialı başlayan ancak reytingleri beklenenin altında kalan dizisi Darısı Başımıza bugün ekrana veda ediyor.

Darısı Başımıza’nın bu akşam ekrana gelecek final bölümünde film setinin ilk günü Ağva’da olacaktır. Ozan, Öykü’yle görüşmemek için gitmekten son anda vazgeçer. Cem ve Öykü Ağva’ya birlikte gitmeye hazırlanırlar ama aralarını bozmak için fırsat kollayan Canan ne yapıp edip buna engel olur. Öykü Ağva’ya Ozan’la gitmek zorunda kalır. Ozan Öykü’nün farklı yönlerini görür ve ondan iyice etkilenir. Bu arada Derya’nın da Cem’i bırakmaya niyeti yoktur onu görüşmeye zorlar. Bu görüşmede onları kötü bir sürpriz beklemektedir.

Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Deniz Dargı’nın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Barış Yöş’ün oturduğu dizinin başrollerini Ozan Dolunay, Elif Doğan ve Devrim Yakut paylaşırken, oyuncu kadrosunda Açelya Topaloğlu, Özgün Karaman, Nergis Kumbasar, İbrahim Kendirci, Sevinç Erbulak, Dilek Çelebi, Ulvi Alacakaptan, Yüksel Ünal, Burak Can, İlay Erkök, Gizem Ergün, Eda Başlamışlı gibi güçlü isimler yer alıyor.

“Darısı Başımıza”, bu akşam saat 20.00’de final bölümüyle Show TV’de!

DARISI BAŞIMIZA TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

İşte Darısı Başımıza’nın Final Bölümü Tanıtımı!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap