Darısı Başımıza dizisini bir de bu hafta izleyin! Olaylar fena karışıyor!

by dizidetay


Televizyongazetesi/Analiz
Show TV ekranlarında yeni başlayan Darısı Başımıza dizisi, ilk bölümüyle büyük beğeni kazanmıştı.

Başrollerinde Ozan Dolunay, Elif Doğan ve Devrim Yakut’un oynadıkları dizi, romantik komedi türünün yanında değişik olay örgüsü ve hikayesiyle de konuşuldu.

Elif Doğan’ın Çukur dizisinden sonra bu kez bambaşka bir karakter olarak izleyicinin karşısına çıktı. Ozan Dolunay ile iyi bir ikili oluşturduğunu düşünen izleyenler de sosyal medyadan beğenilerini iletmeye devam ediyorlar.

Dizinin yeni bölümü 11 Temmuz akşamı ekrana gelecek.

İkinci bölümde olaylar iyice karışıyor. Ozan ve Öykü’nün aileleri arasında ilginç anlara sahne olacak. Komedi ağırlığının daha fazla olacağı bir bölüm geliyor.

Dizide sadece Ozan ve Öykü’yü değil, Rüya gibi yan karakterlerin halleri de ekran başındakilerin bir hayli ilgisini çekecek gibi duruyor.

İşte 2.bölüm 2. fragmanı:

YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Ozan’ın tehdidine karşı Öykü’nün aldığı karar, ortalığı bir hayli karıştıracaktır…

Ozan’ı beklemediği bir an da Cem’in üvey abisi olarak karşısında gören Öykü, ne yapacağını şaşırır. Bu esnada aileler arasında yaşanan kavganın şiddeti, Öykü için fırsata dönüşür. İsteme merasimi ertelenir. Ancak Cem’in bu durumu kabul etmeye hiç niyeti yoktur. Ne yapıp edecek, Öykü’yle en kısa zamanda evlenecektir. Ozan, Öykü’yü kardeşinin nişanlısı konumunda görmüş olmanın şokunu atlatamamışken, Cem’in Öykü’yü aslında hiç aldatmamış olduğunu öğrenince iyice sarsılır. Öfkesiyle suçlayacak birilerini arayan Ozan için oklar, Öykü’ye dönmüştür…

Canan, oğlu Cem’in mutluluğu için kartları yeniden dağıtmaya karar verir ve Aksoyları evine yemeğe davet eder. Yemek iki taraf içinde gergin geçecektir.

Bu sırada Öykü’nün çektiği acıyı hisseden Rüya, kardeşinin mutluluğu için İzmir’de Öykü’nün öpüştüğü adamı araştırmaya başlar. Ne yapıp edip o adamı bulacak ve Öykü’yle yüzleştirecektir. Çaresiz ilk yardım alacağı kişi, aşk doktoru Merter olacaktır. Merter ve Rüya müşteri listesini bulmak üzere otele sızarlar. Ancak plan istedikleri gibi gitmeyecek, ikili başlarını bir hayli belaya sokacaklardır.

DARISI BAŞIMIZA TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

Tüm bunlar olurken Zerrin, yıllar sonra karşısında gördüğü Canan’a yeniden kinlenmeye başlar. Canan’ın babasının hikâyelerini çalarak daha fazla prim yapmasına izin vermeye hiç niyeti yoktur. Ancak bir kanıt bulmadan yola çıkması da zor olacaktır. Resmiye, Ferrin ve Zerrin’in güçlerini birleştirmeleri gerekecektir.

Rüya içinde İzmir’de ki adamın adının soyadının yazılı olduğu zarfla Öykü’ye yaklaşırken, karşısında gördüğü mutlu manzaraya daha fazla katlanamayan Ozan, çareyi Öykü’yü sıkıştırmakta bulur; Ozan kararını vermiştir. Öykü en yakın zamanda Cem’den ayrılacaktır. Ancak Ozan’ın tehdidine karşı Öykü’nün aldığı karar, ortalığı bir hayli karıştıracaktır…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap