Demet Özdemir ve Can Yaman Erkenci Kuş’tan sonra yeniden bir araya mı geliyor?

by dizidetay


dizidetay.com / Detay – Bir yıldır İtalya’da bulunan Can Yaman uzun bir aradan sonra Türkiye’de dizi çekecek. Disney Plus için çekilecek dizide Yaman’ın başrolü Demet Özdemir’le paylaşmak istediği belirtiliyor.

Türk hayranları nihayet uzun bir aradan sonra Can Yaman’la yeniden kavuşacak. Ağustos ayında Türkiye’de yayına girecek Disney Plus’la anlaşan yakışıklı oyuncu bu kanal için Türkiye’de bir dizi çekecek.

Diziyle ilgili henüz pek bir ayrıntı yok. Ay Yapım tarafından çekilecek dizinin yönetmenliğini Uluç Bayraktar üstlenecek. Senaryosu ise bugüne kadar çok başarılı dizilere imza atan Kerem Deren tarafından kaleme alınacak.

Yeni dizide Can Yaman’a eşlik edecek kadın oyuncuyla ilgili bir bilgi de henüz yok. Ancak kulislerde Can Yaman’ın, daha önce Erkenci Kuş’ta başrolü paylaştığı Demet Özdemir’le yeniden bir araya gelmek istediği belirtiliyor.

Can Yaman’ın da bir yıl aradan sonra çekimleri gerçekleştirmek için uzun süreliğine Türkiye’ye dönmesi bekleniyor. İddiaya göre Can Yaman şubat ayında Türkiye’ye gelecek ve uzunca bir süre burada kalacak. İddiaya göre yakışıklı oyuncu buraya geldiğinde Demet Özdemir’le görüşülerek projenin ayrıntıları konuşulacak.

Eğer bu iddia doğru çıkarsa yeni dizinin bomba gibi geleceği kesin. Bilindiği üzere Demet Özdemir ve Can Yaman, 2018 yılında gösterilmeye başlayan ve bir sezon süren Erkenci Kuş’ta başrolleri paylaşmıştı. Dizi sadece Türkiye’de değil tüm dünyada büyük beğeni toplamıştı. Erkenci Kuş sayesinde hem Demet Özdemir hem de Can Yaman kariyerinde çok büyük bir sıçrama yapmıştı.

Erkenci Kuş, İspanya, Hırvatistan, Arnavutluk, İsrail, Litvanya, Irak, Ukrayna ve Kosova gibi birçok ülkede yayımlandı. İtalya’da fenomen olan dizi, yayınlandığı Canale 5’de final bölümüyle üç milyon izlenme, 20.4 izlenme payı alarak ülkede şimdiye dek izlenen en yüksek izlenme oranı ve sayısına ulaşan dizi olarak rekor kırmıştı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap