Ege’nin Hamsisi, komedisi bol, eğlenceli bir yaz geçirmek isteyenlerin dizisi olacak!

by dizidetay


Yaz döneminde dram ağırlıklı diziler yerine daha çok romantik komedi türü diziler ekrana geliyor.

Sezon boyunca ağır drama maruz kalmış izleyici, yaz döneminde aynı rehaveti yaşamak istemiyor.

Yazın güneşli ve cıvıl cıvıl günlerinde dizilerin içerikleri, konuları da değişiyor. Komedi ağırlıklı olmasına dikkat ediliyor genelde.

İşte TRT1’in yeni yaz dizisi Ege’nin Hamsisi de adı üstünde absürd ve komik insan hallerini anlatan bir dizi.

Vatan Gazetesi’nden Oya Doğan, diziyle ilgili şu bilgileri veriyor:

“Ege’nin Hamsisi başlıyor

TRT 1 yaz döneminin ilk kısmını Dünya Kupası maçlarıyla zirvede kapatacaktır. Ancak temmuz ayında da iki diziyle karşımızda olacak. Kalk Gidelim kısa bir yaz arasının ardından ekranda olacak. Yeni dizisi ise Ege’nin Hamsisi-Gönüller Bir Olsun.

Köprü Film’in yapımcılığını, Bahar Filiz Ekinci’nin senaristliğini, Mustafa Şevki Doğan’ın yönetmenliğini üstlendiği dizide; İclal Aydın, Uğur Çavuşoğlu, Uraz Kaygılaroğlu, Bestemsu Özdemir, Asuman Dabak, Uğur Demirpehlivan, Cem Cücenoğlu, Utku Ateş, Eser Eyüboğlu, Hakan Bilgin, Eylül Demirpehlivan, Selahattin Töz, Mustafa Şen, Ceyda Saltadal, Bengi Öztürk, Muharrem Bayrak, Buse Meral rol alıyor.

Dizi; Karadenizli bir aileyle Egelilerin birlikte yaşam mücadelesini anlatıyor. Yaz ekranı maçlar, dizi tekrarları, formatlar, komedi ve romantik komedi dizilerine teslim! Bakalım yeni diziler arasında kışa hangi dizi taşınacak?”

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap