Ege’nin Hamsisi’nin yeni bölümüne hazır olun! Kahkaha tufanı bir bölüm geliyor!

by dizidetay


İlk üç bölümüyle reyting rekorları kırarak tüm kategorilerde birinci olan ve izleyicilerin gönüllerinde taht kuran Ege’nin Hamsisi’nin 4. Bölümü, 6 Ağustos Pazartesi akşamı saat 20.00’de TRT 1 ekranlarına geliyor.

Ege ve Karadeniz’in büyüleyici coğrafyasının güzelliklerini gözler önüne seren dizinin
yapımcılığını Köprü Film-Ferhat Eşsiz, yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan, senaryosunu ise Bahar Filiz Ekinci kaleme alıyor.

Yörelerinin muhteşem lezzetlerini sunan Karadenizli ve Egeli iki restoran sahibinin çevresinde gelişen komik, duygusal ve eğlenceli olayları anlatan Ege’nin Hamsisi’nin 6 Ağustos Pazartesi akşamı saat 20.00’de TRT 1’de yayınlanacak olan 2. bölümünde neler olacak?

“Şevket Sustu!”

“Melahat ve Şevket arasındaki kavga gitgide tırmanırken, kasabada da her şey birbirine girmiştir. Melahat, Şevket’in tahmin ettiğinden daha inatçı çıkar. Bu bir yandan onu sinirlendirse de; diğer taraftan hoşuna gitmektedir. Rakibi dişlidir. Ancak Şevket üst üste yediği darbelerin sonunda herkesi şaşkına çevirecek bir tepki verir. Şevket’in bu tepkisi Karadeniz’de doğup büyüyen ve asla orayı terk etmeyecek olan ablası Fikret’in kulağına kadar gider.

Fikret, ajanı Dursun’dan Şevket’le ilgili aldığı bir haberle Rize’den savaş bayraklarını çeker ve yanına Karadeniz’in havasını, suyunu, toprağını alarak Ege’nin yolunu tutar. Deniz ve Zeynep’in tarafındaysa buzlar erimeye başlamıştır. Zeynep babası Şevket’e, Deniz de annesi Melahat’a destek olmaya çalışırken, hesapta olmayan bir anlaşmazlığın içine düşerler.

EGE’NİN HAMSİSİ TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap