Elimi Bırakma dizisi 3. bölümünde Şeker Teyze’nin veda mektubu!

by dizidetay


Pazar akşamları TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan Elimi Bırakma dizisinin başrollerinde Alina Boz ile Alp Navruz var.

İki genç oyuncunun başarılı uyumu ile her hafta daha da dikkat çekmeye başlayan Elimi Bırakma dizisinde 3. bölüm geride kaldı.

3. bölümde önemli sahnelerden birisi de Şeker Teyze’nin veda mektubuydu…

Görüntüleri aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Elimi Bırakma 3.Bölümde Neler Oldu?
Kardeşi için arayışta olan Azra’nın yolu Feride Hanımla kesişir. Feride Hanımla karşılaşmak Azra için dönüm noktası olacaktır. Kimi kimsesi yok diye bilen Azra, Feride Hanıma insanlık namına bakar. Azra’nın bu iyi yürekliliği karşısında Feride Hanımın küçük oyunu Azra’ya yeni kapılar açacaktır.
Cenk’in ailesinden giderek uzaklaşması işi daha da yokuşa sürükler. Bulaşıkhanede çalışan Cenk dışarıdan gelen aksiliklere karşı sabrıyla sınanır. Aynı esnada Mert’in bulunması için elinden geleni ardına koymayan Cenk, Azra ile kardeşinin derdine düşerler.
Avukattan hayat sigortasından kalan parayı öğrenen Azra Sumru’nun karşısına dikilir. Sumru Azra’nın karşısında zorlu bir sınava girer.
Feride Hanımın yokluğunda Çelen ailesinde olacak olanlar kıyameti de arkasında getirecektir. Azra bu sınavı nasıl verecektir? Cenk bu duruma nasıl tepki verecektir?
Sahip olduğu tüm değerleri bir gecede kaybeden Azra ile benzer kaderi paylaşan Cenk’in hikâyesini anlatan Elimi Bırakma’nın başrollerini Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ gibi ünlü isimler paylaşıyor.
TRT1’in aile bağlarının önemini bir kez daha gözler önüne seren yeni dizisi Elimi Bırakma, her Pazar günü yeni bölümleri ile saat 20.00’de TRT1’de.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap