Elimi Bırakma dizisinde Alp Navruz’un partneri Alina Boz hatalı bir seçim mi?

by dizidetay


Başrollerinde Alina Boz, Alp Navruz ve Dolunay Soysert ‘in yer alacağı TRT 1 dizisi Elimi Bırakma son günlerde en çok merak edilen yaz dizisi oldu.

Fazilet Hanım ve Kızları dizisindeki Sinan Egemen performansı ile alkış alan Alp Navruz, kısa bir dinlenmenin ardından yeni bir karakter ile izleyicinin karşısına çıkacak.

Bir de Paramparça dizisinde kendini gösteren ve bir süredir iyi bir proje arayan Alina Boz’u izleme şansına ulaşacağız.

Bazı izleyicilerin dizide Alp Navruz’un yanında Alina Boz’un iyi bir tercih olmadığı eleştirileri sosyal medyaya yansıdı.

Ancak bu düşüncenin doğru olup olmadığını ancak dizi başlayınca anlayabileceğiz.

Elimi Bırakma dizisi Temmuz ayında TRT 1 ekranında olacak.

İşte dizinin 2. tanıtım fragmanı:

Yönetmen koltuğunda Sadullah Celen’in oturduğu dizinin başrollerini Alina Boz ve Alp Navruz paylaşıyor. Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkati çeken ‘Elimi Bırakma’da; Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ, Ertuğrul Postoğlu, Ebru Aykaç, Batuhan Ekşi gibi başarılı isimler de rol alıyor.

DİZİNİN KONUSU:

Elimi Bırakma dizisinde güçlü bir aile bağı kurmanın önemi anlatılacak. Elimi Bırakma dizisinde Alp Navruz’un hayat verdiği Cenk karakteri büyük bir yemek firmasının sahibi olan zengin bir ailenin Amerika’da okuyan oğlu olarak ekran karşısına çıkacak. Dizide Alina Boz’un hayat verdiği Azra karakteri ise ünlü bir kebapçının Amerika’da aşçılık okuyan kızı olarak karşımıza çıkacak. Azra ve Cenk’in yollar ise Amerika dönüşü uçakta bavulları karıştırılması ile kesişecek. Daha sonra ise Cenk’in babaannesi Feride bir birine yakıştırdığı iki genci münasip görecek ailelere şok sürpriz hazırlayacak. Böylece Cenk ve Azra’nın yollar sonsuza dek birleşecek.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap