Erkenci Kuş dizisinde Demet Özdemir’in yerinde keşke Elçin Sangu olsaydı!

by dizidetay


Televizyon Gazetesi Analiz

Başrollerinde Demet Özdemir ve Can Yaman’ın yer aldığı Erkenci Kuş dizisinin 3. bölümü 10 Temmuz Salı akşamı saat 20.00’de Star TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

İzleyicilerin yorumlarına bakılırsa dizi bir hayli beğeni toplamışa benziyor… Bir izleyicinin şu mesajı dikkat çekmekte: “Dizi saçma değil, aksine çok güzel ve romantik bir dizi. Birazcık da entrika var. Kış boyu gerim gerim gerildik, birazcık da eğlenelim. Ama gelecek sezon tutar mı bilemem. En azından yazımız güzel geçiyor.”

Demet Özdemir’in Can Yaman’a yakışmadığını düşünen izleyiciler de var. “Can beyin yanınan daha güzel ve uygun birisi olmalıydı. Uzun boylu birisi mesela. Sanem karakterinde bir başkası olsa dahah iyi olurdu. Mesela Elçin Sangu, çok yakışırdı” yorumunda bulunan bir izleyici de dikkat çekti.

Bazı izleyiciler diziyi saçma bulduklarını belirtirken, birçok izleyici ise heyecanlı ve eğlenceli bulduklarını belirtmekteler.

“Can Yaman’ın dizileri, duruşu bir harika. Her rol yakışıyor” diyen bir başka izleyici ise ünlü oyuncuya hayranlıklarını dile getirmekte.

Erkenci Kuş dizisinin 3. bölümü öncesinde 2. fragman da yayınlandı:

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Sanem, kendini hiç beklemediği bir görevde buluyor…

Canların evindeki partide havuza düşen Sanem, kıyafetlerini kurutucudan alıp giyene kadar akla karayı seçer.

Ünlü manken Arzu Taş, büyük bir markanın yüzü olmuştur.

Onunla çalışan ajans, kallavi bir müşteriye de kavuşacaktır.

ERKENCİ KUŞ DİZİSİ BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Arzu, Fikr-i Harika ile çalışmayı tercih eder ama Aylin’in tehditini elbette hesaba katmamıştır.

Sanem, kendini hiç beklemediği bir görevin içinde bulur. Can’la yalnız kalan Sanem, kendini bile şaşırtacak şeyler yaşayacaktır.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap