Erkenci Kuş dizisinin yayın tarihi belli oldu! Üç oyuncu yeniden aynı dizide buluştu!

by dizidetay


Star TV’de yayınlanacak olan Erkenci Kuş dizisinin 2.tanımı yayınlandı. Dizinin yayın tarihi de belli oldu.
Başrollerini Demet Özdemir ve Can Yaman’ın paylaştığı, Erkenci Kuş ilk bölümü ile 26 Haziran Salı günü Star’da başlıyor.

Yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın, senaristliğini ise Ayşe Kutlu’nun üstlendiği, Erkenci Kuş’un kadrosunda Özlem Tokaslan, Cihan Ercan, Öznur Serçeler, Berat Yenilmez, Birand Tunca, Sevcan Yaşar, Ali Yağcı, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Sibel Şişman ve Tuan Tunalı yer alıyor.

Dizinin dikkat çeken bir yanı da Demet Özdemir’in Lale rolünde oynadığı No:309 dizisinden 2 ismin daha kadroda olması. No:309 dizisinde Filiz’i oynayan Ceren Taşçı ve aynı dizide Onur’un annesi Yıldız’ı oynayan Özlem Tokaslan da rol alıyor. Tokaslan son olarak Ufak Tefek Cinayetler dizisinde avukat rolüyle yer almıştı.

Çekimlerine İstanbul’da başlanan dizide, güzel oyuncu Demet Özdemir; üniversiteden mezun olduktan sonra iş bulamayınca bakkal dükkanı sahibi olan babasına yardım eden deli dolu, hayalperest Sanem karakterine hayat veriyor. Genç oyuncu Can Yaman ise dünyaca ünlü bir fotoğrafçı olan Can karakterini canlandırıyor.

Dizide; reklam ajansında işe başlamak zorunda kalan Sanem ve reklam ajansı sahibi olan babasının koltuğuna geçen Can’ın arasındaki engellerle dolu tutkulu aşk izleyenleri etkisi altına alacak.

Gold Yapım imzalı “Erkenci Kuş”, her Salı Star’da izleyiciyle buluşacak.

İşte ilk bölüm tanıtımı:

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap