Evrim Alasya ve Hakan Yılmaz ile yeni bir dizi çifti doğuyor!

by dizidetay


Kanal D’nin yeni sezondaki iddialı dizisi Koca Koca Yalanlar’ın tanıtım filmi yayınlandı.

“Bir koca ne işe yarar?” sorusu ile başlayan fragman izleyicilerin dikkatini çekti.

Evrim Alasya ve Hakan Yılmaz’ın başrolde buluştuğu diziyle ilgili sosyal medyaya düşen ilk yorumlar ikilinin yeni sezonun iddialı dizi çiftlerinden birisi olacağı yönündeydi.

Fragmanın genel itibariyle beğeni topladığı gözlemlendi. Hatta bazı izleyiciler fragmandan sonra Hakan Yılmaz’ın efsane dizisi Yahşi Cazibe’ye gönderme yaptı.

Limon Film’in Kanal D için hazırladığı ‘Koca Koca Yalanlar’ adlı dizinin çekimleri tüm hızıyla sürüyor. Osman Taşçı’nın yönettiği dizinin senaryosu Gül Abus imzası taşıyor.

Şener Şen’in ‘Aşık Oldum’ adlı filminden de izler taşıyan dizide çocukları Umut, Aliş ve Ilgaz’ı büyüten ev hanımı Müjgan ile onun 17 yıllık eşi muhasebeci Ahmet’in eğlenceli hikâyesi ekrana aktarılıyor. Evliliğinin mutlu mesut gittiğini sanan Müjgan, işlerin hiç de sandığı gibi olmadığını, eşinin muhasebesini tuttuğu bir mağaza çalışanına tutulduğunu anlıyor.

Kod adı ‘Kocamın Metresi’ olan dizinin daha sonra ismi ‘Koca Koca Yalanlar’ olarak değiştirildi. Dizinin kadrosu için geçen aylarda Emre Kınay ve Özge Özberk’le anlaşıldı. Ancak daha sonra Kanal D’nin satış süreciyle beraber proje önce rafa kalktı, son olarak ise yeni kadroyla tekrar yola devam kararı alındı.

Limon Film’in yapımcılığını üstlendiği dizinin başrollerinde Hakan Yılmaz, Evrim Alasya, Ferdi Sancar, Müge Bayramoğlu, Tuğçe Karabacak, Rüzgar Aksoy, Pelin Öztekin ve Selen Uçer gibi isimler yer alıyor. Eğlenceli konusuyla dikkat çeken dizide Hakan Yılmaz, iki aşk arasında kalıyor!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap