Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin Sinan’ı karşınıza çok başka birisi olarak çıkacak!

by dizidetay


Alp Navruz yeni dizi konusunda hata mı yaptı?
Televizyon Gazetesi Analiz

Star TV ekranlarında izleyicilerle buluşan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin Sinan Egemen’i Alp Navruz, 2 sezondur yer aldığı dizisinin final yaparak veda etmesinin ardından, bir süre dinlendi.

Fazilet Hanım ve Kızları dizisindeki Sinan karakterinin son bölümlerde intikamcı bir hal alması ile izleyiciler büyük eleştiride bulunmuştu.

Sinan Egemen olarak kötü bir iz bırakarak diziye veda eden Alp Navruz, şimdi yeni bir dizinin hazırlıklarını yapıyor.

Yüzünü dinlendirme ihtiyacı hissetmeden TRT1 ekranında yayınlanacak Elimi Bırakma dizisindeki rolü kabul eden Navruz, bu kararı ile hata mı yaptı?

Birçok ünlü oyuncunun da geçmişte benzer kararları bulunuyor, ancak çoğu bu durumdan zarar gördüklerini de sonraki yıllarda ifade etmiştir.

Zira, bir rolde uzun süre yer alıp izleyicileri alıştıran oyuncunun yeni bir rol için yüzünü en azından yarım sezon dinlendirmesi daha gerçekçi bir yol gibi gözüküyor.

Ancak Alp Navruz bu düşüncede olmamalı ki, Fazilet Hanım ve Kızları biter bitmez yeni diziye başlamayı uygun gördü.

Dizinin çekimleri de başladı.

Navruz, yeni dizisinde Alina Boz ile birlikte rol alacak.

Navruz, setten çektiği bir kareyi sosyal medya hesabı üzerinden; “Hadi hayırlı olsun, başladık.” notuyla paylaştı. Paylaşım kısa süre içerisinde takipçileri tarafından büyük beğeni topladı.

Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkati çeken ‘Elimi Bırakma’da; Batuhan Ekşi, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ, Ertuğrul Postoğlu, Ebru Aykaç gibi başarılı isimler de rol alıyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap