Fazilet Hanım ve Kızları’ndaki o sahnede meğer Deniz Baysal, adeta travma geçirmiş!

by dizidetay


Televizyongazetesi/Analiz
Star TV’de geçtiğimiz günlerde final yapan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin güzel oyuncusu Deniz Baysal, aynı zamanda samimi ve sıcak tavırlarıyla da dikkat çeken bir isim.

Deniz Baysal, geçtiğimiz aylarda Onedio’nun yayınladığı videoda izleyenlerden gelen değişik sorulara yanıt verdi.

Her zamanki gibi sıcakkanlı tavırlarıyla sempati toplayan güzel oyuncu, bir izleyiciden gelen Fazilet Hanım ve Kızları dizisindeki bir sahnenin kamera arkasında yaşadığı zor süreci anlattı.

Dizinin 37. bölümünde Yağız karakterini oynayan Çağlar Ertuğrul ile birlikte mezarlıkta boş bir mezara girmek durumunda kalan Deniz Baysal, sahne öncesinde çok zorlandığını, bir kaç deneme sonrasında ancak çekebildiklerini anlattı.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI TÜM BÖLÜMLER, SAHNELER VE VİDEOLAR İÇİN TIKLAYIN

Deniz Baysal, o sahnenin çekimleri sırasında çok korktuğunu belirterek şöyle konuştu:

“Mezarı görene kadar sıkıntı yoktu. Sahneler için çok heyecanlanmıştım. Öncesini oynadık, sıra mezara girmeye gelince bayağı bir sıkıntı olmuş benim için. Girdim mezara sonra ufak ufak çığlıklar atmaya başladım. Bir çıktım dualar okudum, tekrar girdim, tekrar çıktım derken sonunda çekebildik ama zorlandım ve evet bayağı korktum.”

Günlük hayatında spor giyinen Deniz Baysal, rol aldığı projelerde ‘asla giymem’ dediği bir kıyafet tarzı ile ilgili soruya da “Aşırı dekolteli, hem göğüs dekolteli, hem bacak dekolteli, hem sırt dekolteli tercih etmem hiç bir zaman” yanıtını verdi.

İşte Deniz Baysal’ın sorulara verdiği ilginç yanıtlarla dolu o video:

İşte Deniz Baysal’ın çekimlerinde çok zorlandığı 37. bölümdeki mezarlık sahnesi:

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap