Fazilet Hanım ve Kızları’nın Ece’si Afra Saraçoğlu, sürpriz projede sürpriz bir isimle buluşuyor!

by dizidetay


Televizyongazetesi/Analiz
Genç oyuncu Afra Saraçoğlu, ekranda Fazilet Hanım ve Kızları dizisiyle verdiği sınavda büyük başarı kazandı.

İlk olarak hayatımıza Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay ile birlikte oynadığı İkinci Şans filmiyle gelen Saraçoğlu, bu kez ‘Aşk Bu Mu?” isimli filmde rol alacak.

Yönetmenliğini Ömer Uğur’un yaptığı filmde, Afra Saraçoğlu’nun Fazilet Hanım ve Kızları’ndaki Ece rolünden çok farklı bir karakterde oynayacağı ortaya çıkmıştı.

Dram komedi türündeki filmde bilgisayar mühendisliği bölümünden mezun olan böbrek hastası ‘Gülüm’ isimli bir kızı oynayacağı öğrenilmişti.

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi biter bitmez, bambaşka bir rolle izleyenlerin karşısına çıkacak olan Afra Saraçoğlu’nun filmde kimle oynayacağı da merak konusuydu.

Saraçoğlu’na partner sonunda bulundu! İlk olarak Vatanım Sensin dizisinde Ali Kemal’i oynayan, daha sonra yeni sezonda Çukur dizisinde Celasun olarak karşımıza çıkan Kubilay Aka, Afra Saraçoğlu ile kamera karşısına geçecek.

Aka ve Saraçoğlu, henüz kısa bir süre önce hayatımıza giren iki genç oyuncu, ancak başarılarıyla adlarından söz ettirmeyi de başarırken hızlı yükselişleri de dikkat çekiyor.

İki genç oyuncunun hayranları şimdi merakla bu ikilinin sürpriz projesini bekliyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap