Gönül Dağı dizisi izleyicilerini yine mutlu etmenin yolunu buldu!

by dizidetay


krana geldiği ilk bölümden itibaren izleyicilerin beğenisini toplayan, reyting rekoru kıran, hem gün birincisi, hem de haftanın en çok izlenen dizisi olarak başarısını katlayan Gönül Dağı’nın kırk altıncı bölümü, 8 Ocak Cumartesi akşamı saat 20.00’de TRT 1 ekrana geliyor.

Birçok dizinin hem yılbaşı hem de koronavirüs vakalarının artması nedeniyle setinde çalışmalar durdu. Ocak ayının ilk iki haftasında çok az sayıda dizinin yeni bölümü yayınlanacak. Gönül Dağı da bu yapımlardan birisi olarak hayranlarını bir kez daha memnun etti. 46. bölüm heyecanı yaşayan hayranlar, dizi ekibine sosyal medyadan yaptıkları yorumlarla özverili çalışmaları için teşekkür etti.

Peki dizinin 46. yeni bölümünde neler izleyeceksiniz? İşte detaylar: Ramazan ve Asuman’ın barıştığını geç de olsa öğrenen amcaoğulları bunu onlardan saklayan Ramazan’la yüzleşme yaşarlar. Bu yüzleşme sonucunda bu zamana kadar kaçırdıkları bir gerçeğin farkına varan Taner ve Veysel, bu durumu düzeltmek için kolları sıvar. Bu yüzleşme amcaoğullarını nasıl bir maceraya sürükleyecektir?

Öte yandan Rıfat ve Meryem görüşmeye devam ederken bu durum Hacer’i iyice rahatsız etmeye başlamıştır. Gün geçtikçe daha çok sinirlenen Hacer, Meryem’i kırar. Diğer yanda artık Sütçü Çaplin de görüşmelerine sıcak bakmamaktadır. Rıfat ve Meryem bu engelleri aşmayı başarabilecekler midir?

Gedelli’de tiyatro var! Günşıl’ın yoğun emeğiyle hazırladığı tiyatro oyununun günü yaklaştıkça heyecan da artmaktadır. Herkesin bir yerinden dahil olduğu bu oyun sahnelenirken neleri beraberinde getirecektir?

Gönül Dağı’nın başrollerini Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan paylaşıyor. Gönül Dağı 46. Bölümüyle 8 Ocak Cumartesi saat 20.00’de TRT1’de…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap