Gülizar dizisi mağduru Engin Hepileri’den konuşulacak dizi kararı!

by dizidetay


3 Mart 1978 doğumlu olan Engin Hepileri, televizyon kariyeri konusunda çok net bir karar aldı.

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu oyuncu, 18 yaşında ekran kariyerine başladı.

Hepileri, şu anda 40 yaşında ve 22 yıldır ekranda olan bir isim.

Hepileri, Yılan Hikayesi (2000), Yedi Numara (2000), Yaprak Dökümü (2006), Gönülçelen (2010), İntikam (2013-14), Kara Ekmek (2015) gibi iddialı yapımlarla birlikte toplam 43 dizi ve film projesinde yer alan bir isim…

2018 yılında Kanal D’de ekrana gelen Gülizar dizisinde Kartal karakteriyle rol alan oyuncu, dizinin erken final yapması nedeniyle büyük üzüntü yaşamıştı.

Milliyet gazetesine konuşan Hepileri, “Televizyonda artık iyi bir şey yapmak istiyorum. 18’de başladım, şu an 40 yaşındayım. Bu kadar tecrübenin üzerine iyi işler yapmam lazım. Onun için de daha seçici davranıyorum” diye konuştu.

Gelen projeleri ince eleyip sık dokuğunu anlatan başarılı oyuncu, eskiden dizilerin iyi mi, kötü mü gideceğini tahmin edebildiğini, ancak şimdilerde bunun mümkün olmadığını söyledi.

Engin Hepileri, şöyle konuştu:

“Eskiden ‘Bu iş gider’ derdik, artık tahmin edemiyoruz. Seçici olmak bizim için önemli. Kendimizi korumaya ihtiyacımız var ki, uzun soluklu olabilelim. Oyunculuk, bizim için 2-3 senelik bir heves değil, yaşam ve hayat tarzı.”

 

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap