Gülperi dizisiyle ekrana dönmeye hazırlanan Nurgül Yeşilçay’ın aklı başka yerde!

by dizidetay


Yeni sezonun en iddialı yapımlarından birisi de Gülperi dizisi…

26 Mart 1976 Afyon doğumlu olan oyuncu, ekranda son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem’in 2. sezonunda Kösem Sultan karakteriyle hayranlarının karşısına çıkmıştı.

Gülperi dizisi, uzun bir aradan sonra Yeşilçay’ın izleyici ile yeniden buluşacağı iddialı bir yapım.

Yeni dizisi öncesinde ünlü oyuncudan gelen sinyaller ise aklının dizisinde değil, aşkı Necati Kocabay’da olduğunu gösteriyor.

Yeşilçay, önceki gün yapımcı aşkı Necati Kocabay ile evlilik sinyali verdi.

Güzel oyuncu, sevgilisiyle eski eşi Cem Özer’den olan oğlu Osman Nejat’ı önceki gün bir araya getirdi.

Takvim Gazetesi’nin haberine göre güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay ile yapımcı sevgilisi Necati Kocabay’ın ilişkisi, farklı bir boyuta geçti. Bahar aylarından beri aşk yaşadığı Kocabay’ı çok sevdiği bilinen Yeşilçay, önceki gün sevgilisiyle oğlunu bir araya getirdi. Bu buluşma ise Nurgül Yeşilçay’ın instagram’da yaptığı paylaşımla ortaya çıktı.

Yeşilçay; oğlu, sevgilisi ve oyuncu yeğeni Buse Çelik’in yer aldığı bu fotoğrafa ise “Antep’i yedik, sıra İstanbul’da” diye yazdı. 42 yaşındaki Yeşilçay’ın eski eşi Cem Özer’den olan oğlu Osman Nejat’la Necati Kocabay’ı tanıştırması, “Bu aşk, adım adım evliliğe gidiyor” yorumları yaptırdı.

ÖZER’LE DE TANIŞTI

Bu arada daha Nurgül Yeşilçay’ın kısa bir süre önce yapımcı aşkı Necati Kocabay ile eski eşi Cem Özer’i de yemekte buluşturduğu öğrenildi. Çevresine Kocabay için övgüler yağdıran güzel oyuncunun sevgilisiyle aynı eve taşındığı da konuşuluyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap