İçimizdeki Ateş 1.Bölüm Fragmanı | Fragmanlarım

by dizidetay


İçimizdeki Ateş 1.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan İçimizdeki Ateş dizisinin ilk bölümü yakında sizlerle.

Başrollerinde Atakan Hoşgören ve İpek Filiz Yazıcı gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Diğer Fragmanlar bu hafta yayınlanacak mı?

İçimizdeki Ateş 1.Bölüm Fragmanı

FRAGMANI PAYLAŞ: https://dizidetay.com/zqs0p

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.


Yeni Bölüm Özeti

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Birbirinden başarılı yerli yapımları ve yüksek reytingleriyle dikkat çeken ATV kanalında ekrana gelecek dizi Fabrika Yapım tarafından hazırlanıyor. Murat Onbul’un yönetmenliğini üstlendiği, 4 gencin etkileyici hikayesini ekranlara getirecek olan dizinin senaryosunu Nimet Erdem, Birol Elginöz ve Özlem Elginöz kaleme alıyor.

Atakan Hoşgören “Ege”, İpek Filiz Yazıcı “Hale”, Burak Sevinç “Doğan”, Ceren Benderlioğlu “Tülin”, Gizem Arıkan “Bahar”, Hazım Körmükçü de “Tahsin” ve Demirhan Demircioğlu ise “Mert” karakterini canlandıracak.

related articles

Yorum Yap