İstanbullu Gelin’in Siren’i Defne Samyeli, Kadın dizisinin Pırıl’ı Ahu Yağtu’ya tavır aldı!

by dizidetay


İstanbullu Gelin dizisinde Siren karakteriyle beğenilen Defne Samyeli, Cem Yılmaz ile aşkının ortaya çıkmasıyla bir anda magazin gündeminin baş sırasına oturmuştu.

Samyeli’nin bu süreçte sahne kaşesini de 5 bin TL’lerden 80 bin TL’lere kadar çıkardığı ortaya çıkmıştı.

Şimdilerde ise bu aşkın üzerinde karabulutlar dolaşıyor.

Cem Yılmaz’ın, oğlu Kemal’in doğum gününe eski eşi Ahu Yağtu’yu çağırması, sevgilisi Defne Samyeli’yle aralarının açılmasına neden oldu.

Milliyet gazetesinin haberine göre .u yazı Bodrum’da geçiren Cem Yılmaz ve Defne Samyeli’nin arasında eski eş krizi yaşandığı öğrenildi. 2 Ağustos’ta oğlu Kemal’in doğum gününü kutlamak için Bodrum’daki evinde parti vermeye hazırlanan Yılmaz, 4.5 yıl önce boşandığı ve çocuğunun annesi Ahu Yağtu’yu da davet etti. Bu durumdan hoşlanmayan Samyeli ve komedyenin aralarında sorun yaşandığı konuşuluyor.

İSTANBULLU GELİN BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İddiaya göre, Kemal’in yaş gününe katılamayacağını kibar bir şekilde dile getiren Samyeli, sevgilisinin eski eşiyle karşı karşıya gelmek istemedi ve İstanbul’da kalacağını söyledi. Sunucu, Yılmaz ve Yağtu’nun aynı evde kalmasından dolayı rahatsızlığını söyleyince, çift arasında kriz yaşandı. Komedyen ise, yaşananlardan sonra Samyeli’nin gönlünü aldı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap