İyilik 1.Bölüm Fragmanı | Fragmanlarım

by dizidetay


İyilik 1.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan İyilik dizisinin ilk bölümü yakında sizlerle.

Başrollerinde İsmail Demirci ve Hatice Şendil gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı İyilik bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: https://dizidetay.com/nmxrt

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

İyiliği yalnız iyiler anlar, kötülüğü herkes! sloganıyla dikkat çeken yeni dizi Medyapım tarafından Fox TV için hazırlandı. Yönetmen koltuğunda Murat Öztürk’ü gördüğümüz yapımda eşinin şirketinde CEO olan Doruk’un ihanetle sınandığı müthiş bir hikaye ekranlardaki yerini alacak. Başarılı oyuncular İsmail Demirci (Doruk) ve Hatice Şendil’i (Ceyda) çift olarak izleyeceğimiz dizide Ceyda’nın komşusu olan ve hikayede kilit bir rol üstlenen Damla karakterine ise Sera Kutlubey hayat verecek. Ünlü oyuncu Perihan Savaş’ın da kadrosunda yer aldığı dizi için geri sayım başladı.

related articles

Yorum Yap