Kadın dizisinde Arif’in ceketinden sonra bu kez de gömlekleri olay oldu!

by dizidetay


Televizyongazetesi/Analiz
Sezonun en sevilen dizileri arasında yer almayı başaran Kadın dizisi, 32. bölümüyle sezon finali yaptı bir kaç hafta önce.

Dizide Feyyaz Duman’ın oynadığı Arif karakteri, izleyicinin gönlünde taht kurdu.

Bahar ve iki çocuğunun ne zaman başı sıkışsa yetişen Arif, fedakarlığının yanı sıra Bahar’a olan aşkıyla da izleyenlerin sevdiği bir karakter oldu.

Sezon boyunca kış aylarında kahverengi ve yıpranmış bir deri mont giyen Arif, bir süre sonra siyah bir deri mont giymeye başlamıştı.

İzleyicinin dikkatini çeken bu durum, sosyal medyada da konu olmuş ve televizyongazetesi.com olarak analizini yaptığımız haberimiz de çok fazla okunmuştu.

O haberi yeniden okumak için TIKLAYIN…

Dizi sezon arası verdi ama yankıları hala sürüyor.

Hikayesinin yanı sıra doğru cast seçimi ve oyunculuklardaki performanslarla da övgüyle söz edilen dizi, sosyal medyada hala konuşulmaya devam ediyor.

Dizide Arif’in Bahar’ı kahvaltıya götürdüğü ve aşkını ilan ettiği o sahne, izleyicinin uzun süre unutamayacağı bir sahne oldu.

Ancak aynı zamanda Arif’in giydiği bordo renkli gömlek de çok beğenildi.

Bahar aylarının gelmesiyle birlikte kazaktan gömleğe geçen Arif’in renkli gömlekleri izleyenlerin de dikkatinden kaçmıyor.

KADIN DİZİSİ TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

Kırmızı, bordo, mavi, lacivert, siyah renkli gömlekler giyen Arif’in her zaman jilet gibi ütülü ve itinalı halleri de dikkat çekiyor.

Sosyal medyada da bu konuda yorumlar yapılmakta.

Bakın bir izleyici Arif’in dikkat çeken gömlekleri için ne diyor:

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap