Kadın dizisinde sırlar henüz açığa çıkmamış! Yeni sezonda yeni hikayeler geliyor…

by dizidetay


Televizyongazetesi/Analiz
Fox TV’nin sevilen dizisi Kadın, yeni sezonu büyük merakla beklenen diziler arasında.

Bahar ve Sarp’ın bir türlü karşılaşamaması nedeniyle sezon finalinde büyük eleştiri alan dizi, yeni sezonda yeni sürprizlere gebe gibi görünüyor.

İlk sezonuyla reytingin her hafta zirvesine oturan dizi, karakterlerin kendi hayatlarında yaşadıkları hikayelerin bir kısmı eksik kalmıştı.

Hatice ve Sarp’ın neler yaşadığını henüz bilmiyoruz! Sarp, denize düştükten sonra neler oldu, nasıl kurtuldu, Pırıl ile nasıl buluştu, neden kaçıyor gibi sorular, izleyenlerin aklını kurcalamaya devam ediyor.

1. sezonda yanıtını bulamayan pek çok soru, yeni sezonda yanıtlanacak ve başka başka hikayeler de ortaya çıkacak gibi duruyor.

Geçtiğimiz günlerde bir dergiye verdiği röportajda Bennu Yıldırımlar da yeni sezonun sürprizlerle dolu olduğunun mesajını verdi.

Japon Woman dizisinden uyarlama olan Kadın dizisinin, orjinalinin 11 bölüm olduğunu hatırlatan Yıldırımlar, oynadığı Hatice karakterinin de yeni hikayelerinin yeni sezonda ortaya çıkacağını belirterek şöyle konuştu:

“Hatice’nin de sırları var, diğer karakterler gibi ortaya henüz çıkmamış. Yeri geldikçe öğrenip, neden böyle olduğunu kavrayıp, samimi bir şekilde oynamaya gayret ediyorum. Hatice’nin durumu zor; iki arada kalıp gerçek duygularının tam anlamıyla göz önüne seremeyişi beni de zorluyor. Her şeyi idare etmeye çalışırken de hatalar yapıyor. Ama nedenlerinin sağlam olduğunu düşünüyorum. Bakalım önümüzdeki bölümlerde neler olacak. Ben de merak içindeyim doğrusu.”

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap