Kadın dizisinin Şirin’i Seray Kaya’nın planları altüst oldu ama o çok mutlu!

by dizidetay


Televizyongazetesi/Analiz
Fox TV’nin sevilen dizisi Kadın’da Şirin karakteriyle koca bir sezon boyunca izleyiciyi sinir eden Seray Kaya, şimdilerde tatilin keyfini çıkarıyor.

Önce Karadeniz yaylalarına çıkıp dizinin stresini üstünden atmaya çalışan Seray Kaya, daha sonra bir arkadaşıyla Yunan adalarına tatile çıktı.

Tatilde hayli eğlendiği görülen Seray Kaya, instagram’dan bol bol fotoğraf ve videolar paylaşmayı da ihmal etmedi.

Sosyal medyayı etkin kullanan isimlerden olan Seray Kaya, Şirin karakterinin nobran ve sevimsiz hallerine karşın, özel hayatında hayli eğlenceli bir kişi olduğunu da paylaşımlarından yansıtıyor.

Kaya, son olarak Yunan adalarındaki tatilinin son gününden bir fotoğraf paylaştı.

Altına düştüğü nottaki bir cümle ise dikkat çekti.

Kaya bu fotoğrafa yaptığı yorumda bazı planlarının ters gittiğinden bahsetti ama detay vermedi. Yine de her şeye karşın planları bozulsa da bu duruma üzülmediğini söyleyerek bakın neler yazdı:

“Seni özleyeceğiz Thassos.. ?
Hayatımda planlarımın ters düşmesine bu kadar sevinmemiştim. Bazen durumlar iyi ki rotadan çıkıyor. Biz burada çok keyif aldık.
Tavsiyelerimiz; Her plajı birbirinden güzel ama bizim favorimiz ‘’La Scala Beach ve eğer ‘’Athanasia’’ hotel de kalırsanız ki ( çok temiz ve şahane insanlar işletiyor) hem merkezde olması güzel hem de çok rahat ulaşım sağlayabiliyorsunuz.
‘’Namaste restaurant’’ da meze yemenizi öneririz. Ve ve mutlaka ‘’Karnagio’’ da gün batımını izleyin.
Efharisto Thassos.. ??”

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap