Kalk Gidelim’de Şakir başını fena derde sokacak!

by dizidetay


TRT 1’in sevilen dizisi ‘Kalk Gidelim’ Yine izleyicisine kahkaha dolu anlar yaşatmaya geliyor.

‘Kalk Gidelim’ de bu hafta neler olacak?

Mustafa Ali ve Nurcan evlilik yıldönümleri için köyden kalkıp gelenlerle küçük çaplı bir parti düzenlerken eve Meryem gelir. Beklenmedik bir misafir olan Meryem’in ev halkına, özellikle de Nurcan’a büyük bir sürprizi vardır. Nurcan, Meryem’in hamlesi sonucu kendini oldukça kötü hisseder. Nurcan kötü hissedince haliyle Mustafa Ali’ye de Nurcan’ı teselli etmek düşer. Seyfettin de kardeşinin ailesini bir arada tutmak için çabalarken Nurcan’ın bir isteği Mustafa Ali’yi oldukça zor durumda bırakır.

Hacı Hüseyin ve Hatice İstanbul’a gelmişken Eyüp Sultan Camii’ni ziyaret etmek ister. Bunu fırsat bilen Damat Halil ben götürürüm diye işe koyulur fakat yolda türlü musibetler peşlerini bırakmaz.

Badegül, Dudu ve Cennet İstanbul’u gezmek isterler. Canberk ile Melisa kaçmayı planladığından ve Halim, Samim ve Şakir de bu kaçışa yardım edeceğinden kızlara çaktırmadan kaçırma planını işlerler. Her şey yolunda giderken Şakir başını derde sokacak bir hamle yapar.

KALK GİDELİM TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

Eyüp Üstün’ün yapımcılığını üstlendiği ‘Kalk Gidelim’ dizisinin başrollerini Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer, Mehtap Bayrı ve Hayrettin paylaşırken dizide Kerem Kupacı, Yıldız Kültür, Beyazıt Gülercan, Nalan Okçuoğlu, Emin Gürsoy, Kerim Yağcı, Aslı Omağ, Füsun Kostak, Alper Saylık, Sena Çakır Andrey Stan, İlayda Aydın, Ece Aydemir, Can Kıran, Alican Okumuş ve daha birçok başarılı oyuncu yer alıyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap