Koca Koca Yalanlar aynı klişeye düşecekse ömrü fazla olmaz!

by dizidetay


Kanal D’nin yeni dizisi Koca Koca Yalanlar, tanıtımlarıyla büyük ilgi gördü. Eğer dizi tanıtımındaki kadar ilgi çekemezse işi zor!

Vatan Gazetesi’nden Oya Doğan, bakın yeni diziyle ilgili neler söylüyor:

“Koca Koca Yalanlar başlıyor

Kanal D’de pazartesi akşamı yeni bir dizi başlıyor. Adı Koca Koca Yalanlar. Limon Film’in yapımcılığını üstlendiği dizide; Hakan Yılmaz, Evrim Alasya, Selen Uçer, Ferdi Sancar, Pelin Öztekin, Rüzgar Aksoy, Tuğçe Karabacak başrolleri paylaşıyor. Gül Abus Semerci’nin senaryosunu kaleme aldığı, Burcu Alptekin ve Osman Taşçı’nın yönetmen koltuğuna oturduğu dizi; Müjgan ve Ahmet’in evliliklerini yanlış okumasının mizahını ekrana taşıyacak. Üç çocuk annesi olan Müjgan, kocası Ahmet ile birlikte sakin ve düzenli bir hayat yaşamaktadır. Mali müşavir olan Ahmet sabah sekiz, akşam beş çalışan iyi bir aile babasıdır. 17 yıl aynı yastığa baş koyan Müjgan ile Ahmet’in evliliği, Ahmet’in genç ve güzel bir kız olan Sude ile karşılaşmasıyla çatırdamaya başlar. Müjgan başlangıçta kocasının kendisini aldattığına ihtimal vermez. Ancak kocasının da her geçen gün değiştiği gözünden kaçmamaktadır.

Sude genç, güzel, hırslı ve zengin bir koca üzerinden istediği yaşama kavuşmak isteyen bir kadındır. Müjgan, yakın arkadaşları Nilgün ve Canan’ın desteğini alarak çetin bir mücadeleye girer. Üç kadın aşk, sadakat ve evlilikleri üzerinden hayatlarını sorgularken, o güne kadar farkına varmadıkları bütün gerçeklerle yüzleşirler. Kadınlar ve erkeklerin ilişkiye bakış açılarını anlatan işler her zaman ilgi çeker. Tanıtım oldukça keyifli görünüyor. Eğer dizinin içeriği de klişeyi güncellemiş ve çağa uydurmuşsa izleyicinin yüzünü güldürecektir.”

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap