Medcezir’in Eylül’ü Hazar Ergüçlü, büyük heyecan duyduğu yeni dizisini anlattı!

by dizidetay


1 Ocak 1992 Kıbrıs doğumlu olan Hazar Ergüçlü, 2011 yılında yer aldığı ve müthiş çıkış yaptığı Kuzey Güney dizisindeki Simay karakteriyele akıllarımıza yazılmıştı.

Medcezir dizisinde Eylül olarak çok sayıda hayran kazanan oyuncu, Analar ve Anneler, Yüksek Sosyete, Hayat Sırları ve Dudullu Postası dizilerinde rol aldı.

Birçok sinema filminde de rol üstlenen oyuncu şimdilerde ise Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı Koruyucu isimli Netflix’in ilk Türk dizisinde Zeynep karakterini canlandırdı.

All dergisinin kapak kızı olan Ergüçlü, şu anda hayatında en çok risk aldığı dönemde olduğunu anlattı.

Ergüçlü, “Risklerin korktuğum kadar korkunç şeyler olmadığını gördüğüm bir dönemdeyim. Bu durumdan çok mutluyum. Zaten risk yoksa değişim yoktur. Hayatta risk almaya başladığımız zamanların çok önemli birer eşik olduğunu düşünüyorum” diye konuştu.

Her zaman düşündüğünü söylemeye özen gösterdiğini anlatan oyuncu, “Zor hayır diyen biriydim. Bunu kırdım” ifadesinde bulundu.

“YENİ DİZİ HEYECAN VERİCİ”

Netlix’in ilk Türk dizisi “The Protector” yani Koruyucu’da Zeynep’i canlandıran Ergüçlü, set ortamından bahsetti: “Düzenli bir çalışma sistemimiz var. Kurallara her zaman uyulan bir setteyiz. Keyifli ve uyumlu bir çalışma ortamındayız. Rol arkadaşlarımla çok mutluyum. Bu projede olmak heyecan verici.”

Arkadaşlık ilişkilerinde dürüst davranmaya özen gösterdiğine değinen oyuncu, “Gizlim saklım yoktur. Doğru mesafeyi korurum. Ve insanlara karşı saygılıyımdır. Bu en önemli şey. Herkes saygılı olduğunu düşünür ama ben gerçekten kimsenin alanına müdahale etmem, sınırlarını çizmem, kimseyi rahatsız etmemek için uğraşırım. Uzun arkadaşlıklar kurabilmemin temeli budur” dedi.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap