Meleklerin Aşkı dizisi 1. bölümü 5 Temmuz’da Show TV’de!

by dizidetay


Başrollerinde Oya Başar, Gülper Özdemir ve Berkay Hardal’ın yer aldığı Meleklerin Aşkı dizisi 5 Temmuz Perşembe akşamı saat 20.00’de Show TV ekranında izleyicilerle buluşacak.

Genç ve başarılı oyuncular Gülper Özdemir ile Berkay Hardal’ın uyumu merakla bekleniyor.

Dizinin reytinglerde nasıl bir sonuç alacağı da önemli.

İşte Meleklerin Aşkı 1. bölüm fragmanı:

GENEL HİKAYE

Yağmur (Berkay Hardal) daha bebekken annesi tarafından huzurevine bırakılan, zeki, merhametli, sevgi dolu bir genç adam… Melek (Gülper Özdemir) ise inatçı, adaletli ve hayatını doğaya adamış bir genç kız. Bu iki kalbi birleştirecek olan kişi ise Melek’in annesi Rukiye’den (Oya Başar) başkası değil. Büyük kızı ve damadına kızıp huzurevine yerleşen ve Yağmur’u da öz oğlu gibi seven Rukiye, Melek ve Yağmur’u evlendirebilmek için türlü planlar yapar. Ama kaderin cilvesi Rukiye’nin işini kolaylaştırır.

MELEKLERİN AŞKI DİZİSİ VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Çünkü Yağmur; huzurevine adeta bir melek gibi yetişen Melek’e daha ilk görüşte aşık olmuştur. Rukiye’nin huzurevinden ayrılmasıyla Çekilmez ailesinin de başkahramanı olan Yağmur, Melek’in eniştesi Necmettin’in (Toygan Avanoğlu) Melek’i zengin iş ortağı ile evlendirme hayallerine karşı savaşı kazanabilecek miydi? Yağmur ve Melek çevresinde dönen onca entrikaya rağmen bir araya gelecek mi, gelemeyecek mi, gelseler de mutlu olacaklar mı? Bu kaderin örülen ağlarında gizlidir.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap