Meleklerin Aşkı dizisinin sektöre verdiği önemli ders!

by dizidetay


Show TV’nin yeni dizisi Meleklerin Aşkı, biraz farklılık ile dizilerin nasıl izleyicinin ilgisini çekebilecek bir hale geleceğini kanıtlıyor…

İlk bölümüyle beğeni toplayan ve reytinglerde de başarısını sergileyen Meleklerin Aşkı, yaz ayının en dikkat çeken yapımı olmayı da başardı.

Milliyet Cadde yazarlarından Sina Koloğlu, dizinin gittiği yere kadar gideceğini ve biraz farklılık ile iyi bir dizinin ortaya konulabileceğini sergilediğini yazdı:

‘BÖYLE DE KOCA OLUR MU?’ DİZİSİ

Show TV’de başlayan ‘Meleklerin Aşkı’nın hikayesi, “Absürd” dedikleri durumdan yola çıkıyor. ‘Necmettin o aileye nasıl damat olmuş?’ ve ‘Melike o adamı nasıl almış?’ gibi sorular, dizinin hareket noktası… Bir nevi ‘Recep İvedik’ Necmettin, emekli hakime Rukiye Efe’nin (Oya Başar) damadı oluyor.

MELEKLERİN AŞKI BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Üst kademe bürokrat bir aileye ‘hanzo damat’ olarak giriyor. Diziyi götüren de damat Necmettin (Toygan Avanoğlu)… ‘Deli dolu, eli yüzü düzgün bir yazlık dizi yapalım’ demişler. Fikir de fena değil, en azından ‘zengin şımarık oğlan ve minyon romantik kız’ şablonunun dışında… Orada da gençler, büyüklerin hikayesi içinde eriyip, gidiyor. Gördüğüm, bu haliyle gittiği yere kadar gider dizi… Biraz bir farklılık bile, gözümüzde ne kadar büyüyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap