Meleklerin Aşkı, resmen ezber bozdu! Klişeleri bir anda yıktı!

by dizidetay


Televizyongazetesi/Analiz
Show TV’nin yeni yaz dizisi Meleklerin Aşkı, ilk bölümüyle geçtiğimiz hafta ekrana gelmişti.

Dizi ilk bölümüyle dikkat çekti. Ekrandaki benzer romantik komedi işlerinden hikayesiyle sıyrılan Meleklerin Aşkı, komedi unsurunu da çok daha farklı işliyor.

Diziyi izleyenler, bambaşka bir hikayenin içinde buldu kendini. İstanbullu Gelin’deki Murat karakterinden sonra bambaşka bir rolle ekrana dönen Berkay Hardal, izleyenleri de hayli şaşırttı.

“İstanbullu Gelin’de resmen harcanmış” düşüncelerini doğuran Hardal’ın performansıyla birlikte, Oya Başar’ın ustalığını konuşturduğu dizi, hikayesiyle izleyiciyi kendisine çekti.

Genel olarak romantik komedi dizilerinde izlediğimiz kadın karakterine yüklenen bazı tarzlar, bu kez bir erkekte ortaya çıktı. Sevimli, sakar, dikkat çeken kişi dizinin esas kızı değil, esas oğlanı oldu…

Aile komedisi tadında aynı zamanda romantik unsurlar da barındıran dizi, yaz sezonunun favori dizisi olmaya da aday görünüyor.

Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği dizinin müzikleri de çok beğenildi.

İlk bölümüyle Total’in de zirvesine yerleşen ve AB sıralamasında 2. sırada yer alan dizinin diğer karakterleri de dikkat çekti.

Tutsak dizisinden sonra yeniden ekrana dönen Gülper Özdemir, bu kez bambaşka bir rolle izleyici karşısına çıkıyor.

Dizinin çok konuşulan bir diğer ismi de 6 aylıktan beri dizilerde oynayan Ebrar Alya Demirbilek oldu.

Çocuktan Al Haberi programıyla da tanınan Ebrar, diziye tam bir sevimlilik kattı.

Pek çok çevreden olumlu tepkiler alan diziyle ilgili Vatan Gazetesi’nden Oya Doğan da bir yazı kaleme aldı.

MELEKLERİN AŞKI TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

Doğan, ekranda izlediğimiz romantik komedilerden dizinin farklı bir yerde durduğunu belirterek,

“… Çünkü bu defa sakar, sevimli, iyilik abidesi taraf kadın değil erkekti. O nedenle romantik komedilerde ezber bozdu.” ifadesini kullanıyor.

Dizinin konusu:

Yağmurlu bir gecede huzurevinin önüne bırakılan ve Çocuk Esirgeme Kurumu’na verilmeyerek orada büyütülen çocuk, yıllarca huzurevinde yaşar. Okulunu bitirince de orada kalmaya devam eder. 23 yıl boyunca yaşadığı ve aile bildiği huzurevine Rukiye’nin gelmesiyle de hayatı değişir. Rukiye’nin ailesinin evine yardımcı olarak giren Yağmur, Melek’e aşık olur.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap