Menajerimi ara’nın Çınar’ı Fatih Artman bomba gibi bir projeyle görüşüyor!

by dizidetay


dizidetay.com / Detay – Fatih Artman son dönemde yeteneğiyle adından çok fazla bahsettiren genç bir oyuncu. Rol aldığı yapımlarda farklı farklı karakterlere imza atan oyuncu ekranların en sevilen isimlerinden biri. En son Menajerimi Ara dizisinde Çınar karakteriyle izlediğimiz Artman’ın bomba gibi bir projeyle ekrana dönme ihtimali var.

Türk izleyicisi Fatih Artman’ı, Behzat Ç. dizisinde canlandırdığı Harun karakteriyle tanıdı ve sevdi. Dizide Behzat Ç.’nin sağ kollarından birini canlandıran Artman, Vatanım Sensin dizisinde hayat verdiği Yüzbaşı Yakup karakteriyle ününü perçinledi.

Yetenekli oyuncu ardından Netflix için çekilen ve yayınlandığı dönem çok büyük ilgi gören Bir Başkadır dizisiyle ekrana geldi. Artman, bu dizide canlandırdığı Yasin karakteriyle oyunculuktaki yeteneğini zirveye çıkardı ve büyük övgü topladı. Fatih Artman Aşk 101 dizisinin birkaç bölümünde de yer alarak Osman karakterinin yetişkin haline hayat verdi.

Fatih Artman en son Menajerimi Ara dizisinde Çınar karakterini canlandırıyordu. Yetenekli oyuncu dizinin sona ermesinin ardından herhangi bir projede yer almamıştı. Artman şimdi ekranlara bomba gibi gelmeye hazırlanan Süslü Korkuluk dizisiyle görüşüyor.

Çekimlerine halen başlanmayan, oyuncu görüşmeleri devam eden Süslü Korkuluk dizisinin başrollerinde Çağatay Ulusoy ve Alina Boz yer alacak. TV8’de yayınlanacak dizinin yapımcısı OGM Pictures.

Yönetmenliğini Cem Karcı’nın üstleneceği dizi için görüşülen oyunculardan biri de Fatih Artman. Dizide Ulusoy’un babasına hayat verecek oyuncu ve hikayenin kötü adamı Dimitry’yi canlandıracak isimler de yakında belli olacak. Eğer kabul ederse Artman’ın canlandıracağı rolle ilgili henüz bir bilgi yok. Süslü Korkuluk dizi ekibinin ocak ayının sonunda sete çıkması bekleniyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap