Meryem dizisinin Savaş Sargun’u Furkan Andıç ile gurur duyacaksınız!

by dizidetay


1 Ocak 1990 doğumlu olan Furkan Andıç, 2001 yılından bu yana oyunculuk kariyerini sürdürüyor.

Umutsuz Ev Kadınları dizisindeki Levent rolüyle dikkat çeken Andıç, Kırgın Çiçekler’de Gökhan ve Tatlı İntikam dizisinde de Tankut rolleriyle beğenilmişti.

Ekranda son olarak Ayça Ayşin Turan ile birlikte Meryem dizisinde başrolde yer alan oyuncu, canlandırdığı Savaş Sargun karakteriyle hala hafızalarda.

Yaz aylarını tatil yaparak değerlendiren genç isimlerin yanı sıra Furkan Andıç, Los Angeles’a giderek oyunculuk eğitimleri aldı.

Buradaki eğitimini tamamlayan Andıç, bitirme projesi için sahne aldı.

Milliyet Gazetesi’nin haberine göre yoğun bir konservatuar programı için Los Angeles’da The American Academy of Dramatic Arts’a giden Furkan Andıç, 3 aylık eğitimini tamamladı.

Bitirme projesi olarak; kendi yazıp oynadığı, ‘Important Things’ (Önemli Şeyler) isimli tek perdelik performansı ile izleyenlerden övgü dolu tepkiler aldı.

MERYEM DİZİSİ VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

240 kişilik salonda izleyici karşısına geçen Andıç, oyun sonunda eğitmenler ve aralarında bazı menajer ve yapımcıların da bulunduğu izleyici misafirler tarafından ayakta alkışlandı.

Henüz eğitimin ilk haftasında eğitmenlerin dikkatini çeken Andıç, ileri seviye programa geçmiş ve profesyonel oyuncularla aynı eğitimlere dahil olmuştu.

Amerika’da birkaç menajerlik şirketiyle de görüşecek olan Andıç, önümüzdeki günlerde Türkiye’ye dönerek, burdaki yapımcılarla görüşmelerini tamamlayacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap