Ne Neslihan Atagül, ne Burak Özçivit! Kara Sevda dizisinin Emir’ine inanılmaz ilgi!

by dizidetay


Neslihan Atagül ve Burak Özçivit’in başrolünde oynadıkları Kara Sevda dizisinin yankıları devam ediyor.

Dizide Atagül ve Özçivit’ten daha fazla ilgili gören Kaan Urgancıoğlu’na yurtdışında gösterilen ilgi çok şaşırttı.

Vatan Gazetesi’nden Oya Doğan, özellikle Rusya’da Urgancıoğlu’na gösterilen ilgiyi bakın nasıl anlatıyor:

“Rusya’da Kaan izdihamı

Kara Sevda dizisinde canlandırdığı Emir Kozcuoğlu karakteriyle Türk televizyonlarının unutulmaz kahramanlarından birine imza atmıştı Kaan Urgancıoğlu. Yani biz Türk televizyonları için zannediyormuşuz. Çünkü Urgancıoğlu’nun tüm dünyadan ciddi anlamda seveni var.

Bana her gün onlarca ülkeden Kaan’a ulaştırmamı istedikleri mesajları ileten insanlar mail atıyor. En çok Rusya’da Kaan’ın yaşadığı izdihamı Türk medyasında görmedikleri için şikayet aldım bu sıra… İngilizce, İspanyolca, Arapça, Rusça gibi dillerde gelen mailleri başta çok ciddiye almadım.

Malum İngilizce dışında diğer dilleri de bilmiyorum. Sonra onlar Türkçe’ye çevirip yollamışlar. Bize söylemediklerini bırakmıyorlar. Çok güzel fotoğraflarda göndermişler. Kaan Urgancıoğlu, Seçkin Özdemir, Bora Cengiz, Sarpcan Köroğlu ve Kerem Bürsin’in katıldığı Rusya’daki Brezilya-Sırbistan maçının detaylarını araştırınca öğrendim.

Otelin önünde kamp kurmuşlar

Urgancıoğlu’nun hayranları otelin önünde kamp kurmuş, sokakta yürümekte zorlanmış. Kimseyi kırmayıp hepsiyle tek tek fotoğraf çektirdiği için çok fazla gezme fırsatı da bulamamış. Şahane bir şey değil mi? Sen Türkiye’de bir dizi yap ve hayranların başka bir ülkede otelinin önünde kamp kursun.”

 

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap