Nefes Nefese dizisi neydi öyle, ilk bölümüne doyamadık!

by dizidetay


Star TV ekranlarında izleyicilerle 1 Ağustos Çarşamba akşamı buluşan Nefes Nefese dizisi daha ilk bölümden beğen itopladı.

Başrollerinde Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız ve Melisa Şenolsun’un oynadığı Nefes Nefese 1. bölümünü beğeniyle takip eden dizi izleyicileri sosyal medyada olumlu yorumlarda bulundu.

“Güzel bir bölüm izledik, ikinci bölümü heyecanla bekliyoruz” şeklindeki mesajları sıklıkla görmekteyiz. Dizinin büyük beğeni toplaması Star TV’nin de yeni sezonda Çarşamba akşamlarını atv ve TRT 1’e bırakmama stratejisinin tutabileceğine işaret etmekte.

Oyuncuların uyumlarının başarılı bulunduğu dizinin 2. bölümü şimdiden merak konusu oldu.

8 Ağustos Çarşamba akşamı ekrana gelecek olan 2. bölümden ilk görüntüler de yayınlandı:

NEFES NEFESE 2. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Nefes Nefese ilk bölümde neler oldu?

Babasını arayan Yusuf ile Rüya’nın yollarının kesişmesi, Yusuf’un onu babasına karşılık rehin tutması ve Rüya’nın eline geçirdiği silahı Yusuf’a doğrultması izleyenleri heyecanlandırdı.

Usta oyuncu kadrosu, çekim teknikleri ve sürükleyici senaryosu ile izleyenleri ekrana başına kilitledi.

Sezen Aksu’nun dizi için bestelediği ve seslendirdiği ‘Baba’ adlı şarkı seyirciyi büyüledi. Babasını arayan Yusuf ile Suriye’ye geçmeye çalışan Rüya’nın yolları kesişiyor. Rüya, Atmaca (Uğur Yücel) lakablı bir kaçakçının kızıdır. Yusuf, Rüya’yı babasına karşı rehin olarak tutar. Fakat Rüya, eline geçirdiği silahı Yusuf’a doğrultur “Benim kaybedecek hiç bir şeyim yok” der. Rüya, tetiği çekecek mi?

NEFES NEFESE BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

NEFES NEFESE İLK BÖLÜMDE NELER OLDU?
Rüya Kıran (Melisa Şenolsun) o sabah Berlin’deki evinden Suriye’ye doğru yola çıktığında ölümü çoktan göze almıştır. Aynı sabah, “bir daha dönmem,” diyerek ailesini terk eden Yusuf Alacan’ın (Şükrü Özyıldız) altı yıl sonra ilk kez Antakya’ya, baba evine döneceği gündür.

Yine o gün, Yusufların arazisinden Suriye’ye geçmeye çalışan kaçak bir konvoy yakalanmış, Mit görevlisi Selma Çelik (Şebnem Hassanisoughi) Atmaca lakaplı uluslararası büyük bir kaçakçının peşine düşmüştür. O akşam Yusuf ve Rüya’nın yolları Suriye sınırında çakışır.

Rüya karşıya geçebilmek için Boran’la (Nik Xhelilaj) buluşmaya, Yusuf ise arazideki sorun yüzünden kaçırılan babasını kurtarmaya gelmiştir. Yusuf’un tetiği çekmesiyle birlikte kıyamet kopar. Boran Yusuf’un babasını, Yusuf ise babasına karşılık Rüya’yı rehin alır. İkisinin de bilmediği, konvoyun sahibi Atmaca lakaplı uluslararası kaçakçının, Berlin’de çok sevilen bir lokantacı olan Rüya’nın babası Ayaz Kıran (Uğur Yücel) olduğudur.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap