Nefes Nefese dizisinin 3. bölüm fragmanında dikkat çeken detay!

by dizidetay


Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız ve Melisa Şenolsun’un başrolünde yer aldığı Nefes Nefese dizisi, 8 Ağustos Çarşamba akşamı 2. bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı.

Beğeniyle takip edilen 2. bölümün hemen ardından ise 3. bölümden ilk görüntüler youtube’a yansıdı.

Dizinin 3. bölümünü 15 Ağustos Çarşamba günü saat 20.00’de Star Tv’de izleyeceğiz.

3. bölüm 1. fragmanı:

Dizi hayranlarının fragmana yaptığı yorumlar da dikkat çekti.

3. bölümü sabırsızlıkla bekleyeceklerini belirten izleyiciler, “Fena bir bölüm heyecanla bekliyoruz” notunu paylaşmakta.

3. bölüm 1. fragmanında bir detay ise izleyicilerin dikkatinden kaçmadı. Yasemin niye gitmek istemedi? sorusunu soran izleyici, “Bence Yusuf, Yasemin’i vermeden babasını almaya çalışacak” yorumunda bulundu.

Bazı izleyiciler ise takas sırasında babanın öleceği fikrinde.

NEFES NEFESE VİDEOLARI İÇİN TIKLAYIN

2. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Annesini bulmak için Berlin’den Suriye’ye doğru yola çıkan Rüya, Antakya sınırında ateş altında kalır. Rüya, çatışmanın iyice alevlendiği sırada, Yusuf Alacan tarafından rehin alınır. O gün bir arazi meselesi yüzünden kaçırılan babasını kurtarmak için sınıra gelmiş olan Yusuf, can havliyle plan yapmıştır: Babasına karşılık, onlardan biri saydığı Rüya! Rüya’yı evine getirip hapsetmesiyle birlikte takas pazarlıkları başlar. Rüya’nın çantasında onu sınıra getiren Nigar’ın verdiği telefon, telefonun içinde de Atmaca lakaplı uluslararası tarihi eser kaçakçısı Ayaz Kıran’ın (Uğur Yücel) Berlin’den yolladığı zümrüt bulunmaktadır.

Zümrüt’ün kaybolduğunu öğrenen Atmaca Antakya’ya gelir. Telefonu taşıyan kızı aramaya başlar. Bilmediği, aradığı kızın kendi kızı olduğudur!

Yusuf babasının, Rüya onu rehin alan Yusuf’tan kaçmanın, Atmaca da zümrüte ulaşmanın peşindedir. Yusuf sonunda babasını rehin tutanlarla bağlantı kurar ve anlaşma yapar: Rüya’yı verip babasını alacaktır. Ancak eve geldiğinde onu kötü bir sürpriz beklemektedir.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap