Sen Anlat Karadeniz dizisi, sezon finalinde çaktırmadı ama ti’yoyu da verip gitti!

by dizidetay


Televizyongazetesi/Analiz
Sen Anlat Karadeniz dizisi 21. bölümüyle Çarşamba akşamı ekrana geldi.

Sezon finalinde Tahir’in Karadeniz’in soğuk sularına atlayıp kaybolmasıyla dizi sona erdi.

Yaz arası veren Sen Anlat Karadeniz’de aslında dikkatli izleyenler, “Tahir öldü mü?” sorusunu hiç sormuyor.

Çünkü hem Tahir’i oynayan Ulaş Tuna Astepe’nin diziden ayrılmasının mümkün olmaması ve son sahnede işin içinde küçük bir oyun olduğunu anlaşılması, izleyenlerin içini rahatlattı.

Vedat’ın zorla Nefes’e ellerini ve ayaklarını bağlatıp gemiden denize ittirdiği Tahir’in nasıl kurtulacağı merak konusuydu.

Fakat dikkatli izleyenler, Nefes’in Tahir’in ellerini bağlarken gevşek bağladığını farketti.

Üstelik ikili arasında imalı bakışmalar, Tahir’in kaptan köşkündeki Yiğit’e bakması, izleyenlere gerekli ti’yoları da vermiş oldu.

Bazı izleyenler, sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarda Tahir’in cebinde bir çakı olduğunun anlaşıldığı fotoğrafları paylaşırken, Yiğit’in daha önceki bölümlerde telsiz kullanmayı öğrendiğini de hatırlatarak sahil güvenliğe çoktan haber verdiği görüşünde.

Nefes ve Tahir’in kendi aralarında atışmalarının da Vedat’ın dikkatini dağıtmak için özellikle yapıldığı, o sırada Nefes’in Tahir’in ellerini daha gevşek bağlayarak denize düştüğünde açmasını sağlayacak şekle getirdiği görüşü hakim.

Neler olacağını yeni sezonun ilk bölümünde göreceğiz fakat izleyenler Tahir’in hızlı bir şekilde iplerinden kurtulmayı başaracağını zaten çoktan keşfetti.

İşte sosyal medyadaki yorumlar:

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap