Sen Anlat Karadeniz’de resmen oyunculardan bile ünlü oldular! İsyan sesleri devam ediyor!

by dizidetay


Televizyongazetesi/Analiz
Atv’nin sevilen dizisinde yaşanan son olaylar, izleyenlerin diziyle ilgili kaygılarını arttırıyor.

21. bölümüyle final yapan dizinin sezon arası verir vermez, 3 yönetmenden birisi olan Emre Kabakuşak’ın diziden ayrılması ve dizinin hikayesini ve senaryosunu yazan Nehir Erdem ve Ayşe Ferda Eryılmaz’ın da ayrıldıkları haberleri, sosyal medyada adeta isyana dönüştü.

Yönetmenin ayrılmasına çok şaşıran ancak ardından senaristlerin ayrılmasıyla şoka giren izleyiciyi sakinleştirmek mümkün olmuyor!

Günlerdir sosyal medyada senaristlere övgüler dizen, üzüntülerini belirten, yapımcıyı eleştiren, kimi zaman gruplar kurarak destek mesajları vermeye davet edenler, yaşanan gelişmelere tepki vermeye devam ediyor.

Yapımcı firmadan konuyla ilgili bir açıklama yapılmazken, yeni sezonla ilgili kaygılar da büyüyor.

SEN ANLAT KARADENİZ TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

İzleyenler, Sen Anlat Karadeniz’in oluşturduğu dünyayı o kadar benimsediler ki bir başka senaristin aynı havayı veremeyeceğinden korkuyorlar.

Henüz yeni senaristlerin kim ya da kimler olacağı belli değil, ancak izleyici isyanı devam ediyor ve Nehir Erdem ve Ayşe Ferda Eryılmaz’ı, yaptıkları kampanyalarla seslerini duyurarak geri getirebileceklerini bile düşünüyorlar.

Tüm bu isyan bir sonuç verir mi bilinmez ancak, anlaşılan o ki dizinin senaristleri, çoktan izleyicilerin gönüllerine girmiş bile.

Son dönemde dizideki Tahir ve Nefes’ten daha fazla konuşulmaya başlandılar.

Hemen hemen hiçbir dizide görülmemiş bir sahiplenme yaşanıyor iki senarist için.

Yüzlerce, binlerce yorum yapılan konuyla ilgili tepkiler hala sürüyor.

İşte bir kaç izleyiciden örnekler:

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap