Sen misin hayatına karışan! Sen Anlat Karadeniz’de oynayan İrem Helvacıoğlu, takipçisine haddini bildirdi!

by dizidetay


Televizyongazetesi/Analiz
Atv ekranlarında yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisindeki Nefes rolüyle ilk kez başrol oynayan İrem Helvacıoğlu, her dizi partnerinin başına gelecek durumu yaşamaya başladı!

İzleyenlerin ekran önünde birbirlerine yakıştırdıkları ve sürekli birlikte olmaları için sosyal medyadan da yorumlar yağdırdıkları ünlü isimlerin arasına Ulaş Tuna Astepe ve İrem Helvacıoğlu da yeni dizileriyle girmiş oldu!

Dizideki uyumlu oyunculukları, ekran önündeki başarılı partnerlikleriyle adlarından söz ettiren ikili, dizi yayınlandığından beri, izleyenler tarafından çok yakıştırılıyor.

Zaman zaman sosyal medyadan yapılan bazı yorumlar, ünlü isimleri de kızdırabiliyor.

Aslında uzun bir süredir bir beraberliği olan ve kendi sosyal medya hesabından da zaman zaman sevgilisiyle fotoğraf paylaşan İrem Helvacıoğlu, bu paylaşımlarına rağmen Ulaş Tuna Astepe’ye yakıştırılmaya devam ediyor.

Anlaşılan yapılan yorumlar ve kimi rahatsız edici sözlerden sonra genç oyuncu bu duruma daha fazla dayanamayıp yanıt vermek durumunda kalmış.

Sosyal medyada bir izleyici, İrem Helvacıoğlu’nun bir takipçisine verdiği yanıtı yayınlayınca durum ortaya çıktı.

Helvacıoğlu’nun hayatına karışılmasıyla ilgili verdiği sert yanıt dikkat çekerken, sosyal medyada bu yanıtı yayınlayan takipçisi de onu destekliyor.

İşte İrem Helvacıoğlu’nun kendi hayatıyla ilgili eleştirilere verdiği o yanıt:

İrem Helvacıoğlu’nun bu sert çıkışına izleyenler de destek veriyor:

İREM HELVACIOĞLU KİMDİR?

İrem Helvacıoğlu, 2 Şubat 1990 yılında Almanya’da doğmuş. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Konservatuvar eğitimi almıştır. Eğitimi tamamlamasının ardından oyunculuğa ilk adımı 2010-2013 yılları arasında yayınlanan Behzat Ç’de Narin karakterine hayat vererek atmış. Ardından Muhteşem Yüzyıl’da Nurbanu Sultan’ı canlandırmış. Ayrıca Kurtlar Vadisi’nde Esra karakterine de hayat vermiş. 2015-2016 yılları arasında Güneşin Kızları’nda Tuğçe karakterini canlandıran güzel oyuncuyu daha sonra No:309’da Pelinsu karakteri ile izledik. Organik Aşk Hikayeleri adlı sinema filminde de rol aldı. Şu an ise ilk başrol deneyimini yaşadığı Sen Anlat Karadeniz’de Nefes Zorlu karakterine hayat vermektedir.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap