Show TV’nin yeni dizisi Darısı Başımıza daha başlamadan izleyicileri kaygılandırdı

by dizidetay


Başrollerinde Ozan Dolunay, Elif Doğan ve Devrim Yakut’un yer aldığı Show TV’nin yeni dizisi Darısı Başımıza yakında izleyicilerle buluşacak.

Dizinin nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu oldu.

İzleyiciler dizinin ne zaman başlayacağını merak ediyor.

Henüz bir bilgi yok ama Temmuz ayında başlamasına kesin gözüyle bakılıyor.

Show TV’de ekrana gelecek olması nedeniyle izleyicilerde ‘acaba ekrana kısa sürede veda eder mi?’ şeklinde bir soru da akıllarda bulunuyor. Sosyal medyada diziyle ilgili yorumlarda bulunan izleyiciler genel olarak ‘İnşallah kısa sürede final yapmaz’ notunu paylaşmakta.

Darısı Başımıza 3. tanıtımı da yayınlandı:

HİKAYESİ

Ömrünü çocuklarına adamış, fedakâr bir anne olan Zerrin’in hayattan tek beklentisi çocuklarının mutlu yuvalar kurduklarını görebilmektir. Ama ne mümkün! Büyük kızı Rüya, eski bir oyuncuya platonik aşık, başını kaldırıp da çevresindeki taliplerine dönüp baktığı görülmemiş. Küçük oğlu Serkan anasının kuzusu, kolay kolay evden gitmeyeceği belli. Ortanca kızı Öykü ise yurtdışında, işinde gücünde, kariyerinde…

DARISI BAŞIMIZA VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Zerrin yakın zamanda çocuklarının mürüvvetini görmeyi beklemezken, Öykü’nün evleneceği haberini vermesiyle dünyalar onun olur. Dört gözle dünürleriyle tanışacağı günü bekleyen Zerrin’i kız isteme gününde kötü bir sürpriz bekliyor. Aksoy ve Arslansoy aileleri karşı karşıya geliyor ve eski defterler bir bir açılıyor. Sadece Zerrin değil, Öykü ve Rüya da bu karşılaşmadan nasibini alıyorlar. Ortalık birbirine girmişken bu curcunadan geriye bir tutam aşk, bir yudum mutluluk ve bolca kahkaha kalıyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap