Show’un yeni dizisi Darısı Başımıza başlamadan yağan yorumlar dikkat çekiyor!

by dizidetay


Televizyongazetesi/Analiz
Yaz dizileri yavaş yavaş kendini göstermeye başladı. Bir süredir tanıtımları dönen Show TV’nin Darısı Başımıza dizisi, dikkat çekiyor.

Sosyal medyada tanıtımlara yorum yapan izleyicilerin ağırlıklı olarak diziyi merak ettikleri ve bir an önce başlamasını bekledikleri görülüyor.

Kimi izleyiciler diziye tanıtımlarına bakıp pek şans tanımasa da çoğunlukla merak uyandırdığı gözleniyor.

Son olarak Meryem dizisinin ‘kötü kadını’ Derin’i oynayan Açelya Topaloğlu ile ilgili olarak ise “Keşke başrol olsaydı” yorumlarının yapıldığı dikkat çekiyor.

Yaz ekranına romantik komedi türüyle eğlenceli bir hikaye getirmesi beklenen dizinin yeni sezonda devam edip etmeyeceğini ise reytingler gösterecek.

Ancak izleyiciler, genelde yaz döneminde başlayan komedi ağırlıklı benzer dizilerin, sezonda şanslarının çok olmadığına atıfta bulunarak Darısı Başımıza’nın da şansının pek olmadığı görüşünü paylaştıkları görülüyor.

Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Deniz Dargı’nın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Hasan Tolga Pulat’ın oturduğu Show TV’nin merakla beklenen yeni dizisi “Darısı Başımıza”nın oyuncu kadrosu belli oldu. Çekimlerine İzmir’de başlanan dizinin başrollerini Ozan Dolunay, Elif Doğan ve Devrim Yakut paylaşırken, oyuncu kadrosunda Açelya Topaloğlu, Özgün Karaman, Nergis Kumbasar, İbrahim Kendirci, Sevinç Erbulak, Dilek Çelebi, Ulvi Alacakaptan, Yüksel Ünal, Burak Can, İlay Erkök, Gizem Ergün, Eda Başlamışlı gibi güçlü isimler yer alıyor.

HİKAYESİ

Ömrünü çocuklarına adamış, fedakâr bir anne olan Zerrin’in hayattan tek beklentisi çocuklarının mutlu yuvalar kurduklarını görebilmektir. Ama ne mümkün! Büyük kızı Rüya, eski bir oyuncuya platonik aşık, başını kaldırıp da çevresindeki taliplerine dönüp baktığı görülmemiş. Küçük oğlu Serkan anasının kuzusu, kolay kolay evden gitmeyeceği belli. Ortanca kızı Öykü ise yurtdışında, işinde gücünde, kariyerinde…

DARISI BAŞIMIZA VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Zerrin yakın zamanda çocuklarının mürüvvetini görmeyi beklemezken, Öykü’nün evleneceği haberini vermesiyle dünyalar onun olur. Dört gözle dünürleriyle tanışacağı günü bekleyen Zerrin’i kız isteme gününde kötü bir sürpriz bekliyor. Aksoy ve Arslansoy aileleri karşı karşıya geliyor ve eski defterler bir bir açılıyor. Sadece Zerrin değil, Öykü ve Rüya da bu karşılaşmadan nasibini alıyorlar. Ortalık birbirine girmişken bu curcunadan geriye bir tutam aşk, bir yudum mutluluk ve bolca kahkaha kalıyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap