Söz dizisinin Yavuz’u Tolga Sarıtaş, burnu havada ünlülere ders verdi!

by dizidetay


Televizyon Gazetesi Analiz

Söz dizisinde Üsteğmen Yavuz karakterine hayat veren Tolga Sarıtaş son dönemin en beğenilen erkek oyuncuları arasında ilk sıralarda yer alıyor.

30 Mayıs 1991 tarihinde doğan Sarıtaş, 2008 yılında Bahtı Kara isimli film ile oyunculuğa atıldı. Arka Sokaklar dizisinin 7. sezonunda Doğan karakterini canlandırdı. Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde de gördüğümüz Sarıtaş, asıl çıkışını ise Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Şehzade Cihangir karakteriyle yaptı

Sen de Gitme, 20 Dakika, Benim Adım Gültepe, Büykü Sürgün Kafkasya dizileri ardı ardına geldi.

Ancak Tolga Sarıtaş’ı geniş kitlelere tanıtan ve sevdiren dizi kesinlikle Güneşin Kızları olmuştur.

Güneşin Kızları dizisinde Ali Mertoğlu karakteriyle öyle büyük bir çıkışa imza attı ki, hem hayran kitlesini katladı hem de yapımcıların dikkatini çekti.

Ardından Söz dizisinden gelen fırsatı iyi değerlendiren Tolga Sarıtaş 2. sezondur bu dizi sayesinde ününe ün katmayı sürdürüyor.

Sarıtaş, bu hızlı yükselişe karşın mütevazi kişiliğinden de ödün vermiyor.

Hayranları ile her zaman yakından ilgilenen, onlar için fedakarlıkta bulunan Sarıtaş bu yönleri nedeniyle de daha da çok seviliyor.

Özellikle sosyal medyada bir Tolga Sarıtaş gerçeğini görmekteyiz. Gençlerin rol modeli olmuş durumda…

Sarıtaş önceki gün bir alış veriş merkezinde de mütevazi tavırlarıyla ilgi odağı oldu.

Bu haber magazin medyasına şu şekilde yansıdı:

“AVM’nin Meydan katında bulunan restoranda yakın arkadaşları ile yemek yiyen yakışıklı oyuncu, sevenlerinin yoğun ilgisinden dolayı yemeğine bir süre ara vermek zorunda kaldı.”

Yoğun ilgiye kayıtsız kalmayan, hayranlarını kırmayan Sarıtaş, bir anda ünlü olup hayranlarına bir ‘merhaba’ demeyi zor gören, bir fotoğraf çektirmek için yüz kıvıran birçok ünlüye de ders vermiş oldu.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap